تیتریک
به بهانه سفر وزیر راه و شهرسازی به استان؛ کمین مرگ در جاده های خوزستان/مسافرانی که به مقصد نمی رسند
به بهانه سفر وزیر راه و شهرسازی به استان؛ کمین مرگ در جاده های خوزستان/مسافرانی که به مقصد نمی رسند
عصر اهواز - مردم خوزستان همواره منتظر حضور وزیر راه و شهرسازی در استان و حل بخشی از این معضلات بودند اما مشاهده برنامه سفر وزیر حکایت از اولویت های دیگر برای وزیر راه و شهرسازی دارد.

عناوین برگزیده
در پی اظهارات اقبال محمدیان نماینده مردم خوزستان؛ ترجیح خوشایند مدیران بانک بر مصالح شهروندی؛ استراتژی نماینده محروم ترین شهر استان!

عصر اهواز – اینکه نماینده مردم استان با چه هدف و استدلالی مدعی تسریع روند ساخت پروژه های عمرانی توسط بانک شهر می شود خود جای بحث دارد اما آنچه مهم است آنکه آیا تعریف و تمجید از بانکی که انتقادات زیادی از سوی مردم و کارشناسان نسبت به آن وجود دارد شایسته تقدیر می باشد؟

گزارش تصویری:
برگزاری مراسم بزرگ روضه خوانی سید الشهدا (ع) با حضور آیت الله موسوی جزایری در اهواز

عصر اهواز – به مناسبت ایام محرم و زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورا و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا ، مراسمی تحت عنوان موکب عزاداری و روضه خوانی شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش ، در منطقه کوی جواهری اهواز برگزار شد.

چه کسی سکوت در کلانشهر اهواز را می‌شکند/ وقتی «روابط عمومی شهرداری اهواز» واحد روابط خاص می‌شود

عصر اهواز – ضعف ساختار روابط عمومی شهرداری کلانشهر اهواز و عدم توجه به بدیهی‌ترین وظیفه ذاتی خود که همانا ارتباط‌گیری با رسانه‌ها و اطلاع‌رسانی مطلوب به افکار عمومی و تبدیل این نهاد مهم و قلب تپنده سازمانی، به روابط خصوصی جریانات و رسانه‌های خاص و کم‌مخاطب باعث شده که موج بی‌اعتمادی و ناامیدی نسبت به ساختار مدیریت شهری کلانشهر اهواز و شورای اسلامی این شهر در بین آحاد جامعه فرا بگیرد و متاسفانه هیچ تلاشی برای تغییر و برون رفت از این وضعیت در برنامه‌ریزان این شهرداری دیده نمی‌شود.

پیشنهاد خوزستانی ها به معصومه ابتکار؛ تا تنور ترمیم دولت داغ است، استعفا دهید

عصر اهواز – زمان خوبی است که معصومه ابتکار رئیس فعلی سازمان محیط زیست از این فرصت طلایی به وجود آمده نهایت استفاده را ببرد و به بهانه ترمیم دولت، استعفای خود را تقدیم رئیس جمهور نماید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان تشریح کرد؛
جزئیات تعطیلی پاساژ کربلایی و اعتراض کسبه موبایل اهواز

عصر اهواز – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با تشریح جزئیات اعتراض کسبه پاساژ کربلایی گفت: محموله بزرگ تلفن همراه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در اهواز کشف شد

رییس شورای اسلامی روستای کموفه :
اهالی منطقه کموفه در شهرستان اندیکا از مشکلات زیادی رنج می برند

عصر اهواز – رییس شورای اسلامی روستای کموفه در بخش چلو شهرستان اندیکاگفت: اهالی این روستا از مشکلاتی از قبیل کمبود آب آشامیدنی،مدرسه فرسوده و جاده ارتباطی نامناسب رنج می برند.

پروژه مسکن مهر شوش با تمام توان، نیمه‌تمام!

عصر اهواز – پروژه مسکن مهر در شوش پس از سال‌ها همچنان نیمه‌تمام باقی مانده است.

دهیار روستای محروم گطیش:
بیش از یک ماه از شکستگی شبکه آب روستای گطیش می‌گذرد، اما برای رفع این شکستگی تاکنون اقدامی از جانب آبفار شوش صورت نگرفته است.

عصر اهواز – دهیار روستای محروم گطیش گفت: بیش از یک ماه از شکستگی شبکه آب روستای گطیش می‌گذرد، اما برای رفع این شکستگی تاکنون اقدامی از جانب آبفار شوش صورت نگرفته است.

پیشنهاد سردبیر

عضویت در کانال تلگرامی پایگاه خبری عصر اهواز

عصر اهواز - اگر نرم افزار تلگرام را بر روی گوشی های تلفن همراه خود دارید می توانید در کانال خبری تلگرام عصر اهواز عضو شوید.
اخبار خوزستان