تیتریک
استاندار خوزستان: ملاک سنجش وضعیت خوزستان منابع، ملک و سرزمین نیست/ ملاک تولید علم و دانایی است
استاندار خوزستان: ملاک سنجش وضعیت خوزستان منابع، ملک و سرزمین نیست/ ملاک تولید علم و دانایی است
عصر اهواز - استاندار خوزستان گفت: اگر خوزستان به دلیل منابع خدادادی استان استراتژیک است اکنون سنجش وضعیت استان بر اساس منابع، ملک و سرزمین نیست، ملاک سنجش تولید علم و دانایی است.

منتظر نشر
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
پیام رهبر معظم انقلاب به آل‌سعود مقدمه‌ای بر نابودی این خاندان خواهد بود

عصر اهواز – رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به آل‌سعود مقدمه‌ای بر نابودی این خاندان خواهد بود.

راننده پژو عابر ۶۰ ساله را در حاشیه جاده زیر گرفت و کشت

عصر اهواز – رئیس پلیس راه استان همدان گفت: این راننده به علت بی توجهی به جلو، عابر ۶۰ ساله را که در حال تردد در حاشیه جاده بود زیر گرفت، مرد پیاده در این حادثه جان باخت.

انتقاد یک کارگردان از پُر کردن اتوبوسی سالن‌ها / قرار نیست روی صحنه روضه‌خوانی کنیم

عصر اهواز – داود فتحعلی‌بیگی، پژوهشگر و کارگردان تئاتر معتقد است در بسیاری موارد، نمایش عاشورایی با روضه‌خوانی و مداحی اشتباه می‌شود.

تحسین کلینتون از پوتین و روسیه در ایمیل‌های افشا شده

عصر اهواز -اسناد منتشر شده اخیر از سوی وب سایت ویکی لیکس نشان می‌دهد که هیلاری کلینتون برخلاف بیانیه‌های اخیرش طی سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ نسبت به روسیه و رئیس جمهور این کشور از کلمات و رویکرد مثبتی استفاده می‌کرده است.

دلخوری اردوغان از هیلاری کلینتون: او یک سیاستمدار ناپخته است

عصر اهواز -رئیس جمهور ترکیه در واکنش به اظهارات اخیر هیلاری کلینتون مبنی بر مسلح کردن گروه‌های کرد سوری برای مقابله با گروه تروریستی داعش آن را ناشی از بی تجربگی وی دانست.

«چشم پرنده» به جنگ داعش می‌رود

عصر اهواز -آواکس قوی‌ترین سیستم نظارت و جاسوسی است که از ۳۰ سال پیش در کنترل فضایی و هدایت عملیات رزمی به کار می‌رود. پیمان ناتو تصیم گرفته است از این سیستم پیشرفته در نبرد با داعش استفاده کند.

نگرانی عجیب وزیر خارجه ترکیه بر تسلط بسیج مردمی در نبرد موصل

عصر اهواز – چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه در مصاحبه مطبوعاتی مشترک با عادل الجبیر همتای عربستانی خود در ریاض از اهالی موصل خواست در نبرد آزادسازی این شهر حضور یابند تا در میان گزینه داعش و بسیج مردمی گرفتار نشوند.

دبیرکل جدید سازمان ملل رسما معرفی شد + تصویر

عصراهواز (asrahwaz.ir) : آنتونیو گوتیرس نخست وزیر اسبق پرتغال رسما به عنوان دبیرکل جدید سازمان ملل متحد انتخاب شد. به گزارش خبرگزاری فرانسه در توئیتر اکثریت اعضای مجمع عمومی سازمان ملل متحد با انتخاب “آنتونیو گوتیرس” به عنوان دبیر کل جدید سازمان ملل و جانشین بان کی مون موافقت کردند.  گوتیرس هم اکنون کمیسر امور […]

پیشنهاد سردبیر

تریبون تلویزیون را از این شبه احمدی نژاد بگیرید!

عصر اهواز - سالهاست برنامه «هفت» برای نقد فیلم های سینمای ایران از شبکه سه پخش می شود. فردی به نام مسعود فراستی که کارشناس و منتقد دائم الحضور و بی پایان این برنامه تلویزیونی است، با سوابق مبهم فرهنگی - سیاسی که داعیه ی فهمش از حوزه های مختلف سیاست و فرهنگ، گوش فلک را کر می کند.
اخبار خوزستان