تیتریک
استاندار شریعتی: مشکل آب خوزستان به صورت جدی در دست بررسی است بهره‌برداری از چند پروژه عمرانی شهر تشان با حضور استاندار خوزستان
استاندار شریعتی: مشکل آب خوزستان به صورت جدی در دست بررسی است
بررسی مشکل آب، بهسازی و کشاورزی شهر تشان
عصر اهواز - استاندار خوزستان در آیین بهره‌برداری از چند پروژه عمرانی شهر تشان بهبهان گفت: با توجه به اینکه مشکل آب در خوزستان جدی است این مساله به صورت جدی در استان مورد توجه قرار داشته و در دست بررسی است.

برگزیده موبایل
خوزستان قبله حاجات مدیران پروازی/ در حادثه پتروشیمی مدیریت مقصر بود/ کسی زورش به مدیران پروازی پتروشیمی نمی رسد؟!

عصر اهواز – مدیران پروازی با حقوق های نجومی خود، خوزستان را صرفاً به مثابه یک خزانه عظیم برای خود می بینند که در برداشت منابع بیشتر از آن باهم به رقابت نشسته اند و در این بین جوانان مستعد اما بی پشتوانه خوزستانی تنها نظاره گر این مدیران هستند.

یک منبع آگاه در وزارت کشور: نقل قول از مقیمی تکذیب شد/ احمدی فردا و یکشنبه هم در دولت مطرح نمی شود

عصر اهواز – طبق اطلاع موثق احمدی فردا وشاید یکشنبه هم در دولت مطرح نمیشود

جادوی برجام / آیا اگر برجام تصویب نمی‌شد، صادرات نفت ایران به صفر می‌رسید؟

عصر اهواز – اگر برجام نبود، قدم به قدم حتی یک بشکه نفت را هم نمی‌توانستیم صادر کنیم. اما به زودی با یاری خداوند و تلاش‌های دولت، به نقطه‌ای خواهیم رسید که حق و سهم حضور ما در بازار بوده است.

عضو شورای شهر اهواز: ورود علنی دو منطقه شهرداری اهواز به بحث انتخابات/ بگارگیری پیمانکاران منطقه به نفع نامزد خاص/توجیه هیات رئیسه شورای شهر اهواز برای غایبان

عصر اهواز – عضو شورای اسلامی شهر اهواز از ورود علنی شهرداری این شهر به موضوع انتخابات دور دوم انتقاد کرد و گفت: مدارکی وجود دارد که نشان می دهد دو منطقه شهرداری اهواز به نفع یک نامزد وارد عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی شده اند.

نظرسنجی انتخابات دور دوم مجلس در حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون

عصر اهواز – در انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون به کدامیک از کاندیداهای زیر رای می‌دهید؟

استاندار خوزستان تاکید کرد: لزوم اطلاع رسانی مسئولان در خصوص اخبار سیلاب/ آماده باش کلیه دستگاه ها تا روز شنبه

عصر اهواز – استاندار خوزستان بر لزوم ایجاد هماهنگی بین دستگاه های استان جهت کنترل سیلاب و وضعیت بحرانی در پی آن تاکید کرد.

به قلم علی بهمن/
چگونگی انتقاد؟

عصر اهواز – از سویی دیگر در فضاهای سیاسی، مجازی و… مباحثی همچون تخریب، همسو نبودن و… تکرار بیشمار دارد. گویی که برای همیشه می بایست این دو مرز را در تلفیق وا نهاد و بین تخریب یا انتقاد هیچ استثنایی قائل نشد!

شب‌های بین‌ الحرمین اهواز

حسین حیدری: در برگزاری مراسمات بین الحرمین اهواز به معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری نمره کامل می دهم

عصر اهواز - حسین حیدری عضو شورای شهر اهواز در خصوص برگزار شدن هر چه بهتر مراسمات عنوان کرد:به نظر بنده اگر اینگونه مراسمات نظیر شب های بین الحرمین در مناطق مختلف شهر اهواز برای دسترسی راحتر عموم مردم برگزار شود بهتر می باشد.

امیر آهن جان: یاد شهدا در شب های بین الحرمین اهواز زنده نگه داشته شد

عصر اهواز - امیر آهن جان گفت: این مراسم اين همه جمعيت را با مركب دل به سوي كربلا مي برد تا بتوانند آرمانهاي بزرگ الهي را در كربلا لمس و احساس كنند.اين گونه مراسمات تاثير بسياري برتقويت روحيه جوانان دارد زيرا هم شور و شعور و معنويت به آنها مي دهد و هم آنان را با نهضت امام حسين(ع) پيوند مي دهد.

تقدیر آیت الله حیدری عضو مجلس خبرگان از معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری کلانشهر اهواز

عصر اهواز - آیت الله حیدری انجام مراسم بین الحرمين را اصالت تشیع دانست و از معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری کلانشهر اهواز به خاطر برگزاری آن تشکر کرد

آیت الله کعبی: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز شب‌های بین الحرمین را به طرز با شکوهی فضاسازی و برگزار کرد

عصر اهواز - همکاری امیر آهن جان معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز با بسیج، مساجد، هیأت امنای محله های اهواز قابل تشکر و قدر دانی است.
در جریان بازدید از مراسم شب‌های بین الحرمین اهواز؛

اظهار رضایت و تقدیر استاندار خوزستان از خدمات و اقدامات معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز در ایام محرم

عصر اهواز - استاندار خوزستان بدلیل برگزاری مراسم باشکوه شب های بین الحرمین از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر اهواز قدردانی کرد.
اخبار خوزستان