عصر اهواز :

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: نزدیک به ۱۶۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع هروئین درعملیات پلیس مبارزه با موادمخدر استان کشف شد و طی این عملیات یک سوداگر مرگ نیز به هلاکت رسید.
سردار حیدر عباس زاده روز یکشنبه با بیان این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) از انتقال یک محموله مواد مخدر به شهرستان اهواز مطلع شده و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
این مقام ارشد انتظامی افزود: بامداد امروز طی یک عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با مستقر شدن در محور اهواز – اندیمشک و کنترل نامحسوس خودروهای عبوری خودروی پژو پارس حامل مواد مخدر را شناسایی کردند.
وی ادامه داد: قاچاقچیان مسلح مواد مخدر پس از ورود به کمین پلیس، برای فرار از دست قانون اقدام به تیراندازی به سمت ماموران انتظامی استان کردند که با تیراندازی متقابل یک قاچاقچی به هلاکت رسید و یک سوداگر مرگ نیز دستگیر شد.
فرمانده انتظامی خوزستان افزود: در بازرسی خودروی قاچاقچیان یک قبضه اسلحه کلت با مهمات مربوطه و مقدار ۱۵۹ کیلو و ۹۰۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف شد که به همراه سایر مدارک و پرونده برای طی مراحل قانونی به مقامات ذیصلاح ارجاع شد.

مرجع / عصراهواز