عصر اهواز :

به گزارش عصر اهواز سرهنگ عبدالرضا حاجتی شامگاه شنبه در آیین بزرگداشت شهید مصطفی چمران و روز بسیج اساتید در محل دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار داشت: نام شهید چمران در خوزستان به عنوان یک دانشمند خوش اخلاق و انقلابی، نویسنده قهار و اهل مناجات همواره زنده است.
وی افزود: شهید چمران دکتری ولایتمداری داشت و به فرمان امام خمینی(ره) قلم ‌را زمین گذاشته و اسلحه به دست گرفت تا از آرمان های این انقلاب مقابل دشمنان متجاوز دفاع کند.
معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان بیان کرد: امروز در کشوری هستیم که در دوران دفاع مقدس اساتید انقلابی ، ولایتمدار و سردارانی رشدی مانند شهید چمران داشته که جنگ را به خوبی مدیریت کردند و دشمن را در تمامی عرصه ها ناکام گذاشتند.
وی تصریح کرد: به برکت خون شهدا دشمن پس از ۴۰ سال نتوانست به اهداف خود دست یابد به همین جهت در اتفاقاتی مانند فتنه سال ۱۳۸۸ به دنبال پروژه خاموشی در‌ کشور بود ‌اما بازهم در اهداف خود ناکام ماندند.
سرهنگ حاجتی گفت: امروز انقلاب ما ساری و جاری است و در دنیا سرافراز هستیم چرا که به جنگ ابرقدرت هایی رفته ایم که با تمام امکانات نظامی خود توان مقابله با سرداران رشید اسلام در دوران دفاع مقدس را نداشتند.
وی اظهار داشت: خوزستان پایگاه استراتژیکی بوده و دارای مردان و فرماندهان بزرگی است و افتخار می کنیم که بسیج اساتید اکنون نقش تعیین کننده ای در آینده کشور و بخصوص سرنوشت نسل های آینده دارند.
۷۱۵۲/۶۰۶۴

منبع خبر: ایـرنا