عصر اهواز :

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار حیدر عباس‌زاده اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی در راستای ارتقای امنیت عمومی استان در زمینه برخورد با عاملین تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیرمجاز دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ابلاغ شد.

فرمانده انتظامی خوزستان افزود: پلیس امنیت عمومی با تلاش مستمر در مرکز استان (اهواز) وشهرستان‌های آلوده به سلاح در استان خوزستان در پنج روز گذشته طی چندین عملیات پی در پی موفق به شناسایی و دستگیری ۶۷ نفر از عاملین تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیرمجاز شدند.

عباس‌زاده در ادامه با اشاره به اینکه از محل اختفای متهمان تعداد ۷۱ قبضه سلاح شکاری و ۱۵ قبضه سلاح جنگی و جمعا تعداد ۸۶ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز و ۶۳۵ عدد فشنگ مربوطه کشف شد، افزود: متهمان به همراه پرونده متشکله به مراجع قضایی سطح استان معرفی گردیدند.

وی در خاتمه تصریح کرد: نیروی انتظامی خوزستان مصمم است با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عوامل تیراندازی‌ها در هر شرایط برخورد قانونی و قاطع داشته باشد و این روند با همکاری مردم خوب و شریف استان ادامه خواهد داشت.

 

منبع: ایسنا