عصر اهواز :

**مسئولان از تمام ظرفیت برای رفع نیازهای مردم استفاده کنند
امام جمعه آبادان گفت: مسئولان به وظیفه خود نسبت به خدمت رسانی به مردم در جهت رفع نیازهای آنان تلاش کنند.
به گزارش عصراهواز حجت الاسلام علی ابراهیم پور در نماز جمعه آبادان در مصلای این شهر با اشاره به خطبه مقام معظم رهبری در نماز عید فطر اظهار داشت: دشمن اینبار از طریق فشار اقتصادی به مردم وارد عمل شده لذا مسئولان باید به این امر توجه کنند.
وی با بیان اینکه مردم شرایط جنگ اقتصادی را درک می کنند، گفت:دشمن اکنون به دنبال ناامید کردن مردم است لذا وظیفه نخبگان ، سرویس های اجتماعی و سیاسی که در فضای مجازی ، روشنگری و بصیرت افزایی می کنند تلاش در ایجاد وحدت ملی و اجتماعی است.
حجت الاسلام ابراهیم پور به شوری آب در آبادان اشاره کرد و گفت: چهار سال پیش مشکل آب آبادان را زمانیکه وزیر نیرو به فکر احیای دریاچه ارومیه بود مطرح کردم و بر بی تدبیری و انحراف سرشاخه های رودخانه کارون فریاد زدم.
امام جمعه آبادان گفت : مردم آبادان تا ۱۵ تیر منتظر آب شیرین هستند اما این طرح ها مشکل آبادان را حل نمی کند بلکه نیاز به مشارکت بخش خصوصی در راه اندازی دستگاه های آب شیرین کن است.
حجت الاسلام ابراهیم پور بر صرفه جویی در مصرف آب و برق تاکید کرد و گفت: برای صرفه جویی در مصرف آب و برق باید فرهنگ سازی شود.
امام جمعه آبادان در بخش دیگری به هفته قوه قضاییه اشاره کرد و گفت: قوه قضاییه پرچم دار عامه و آزادی مشروع است و اسلام بر مسئله عدالت تاکید فراوان دارد.
وی با بیان اینکه قوه قضاییه پرچم دار حقوق عامه است افزود : اگر قاطعیت قوه قضاییه نباشد نیروی انتظامی به تنهایی نمی تواند با فساد و جرایم برخورد کند بنا براین قوه قضاییه باید با اقتدار با عوامل فساد برخورد کند.
۷۱۰۰/۷۱۶۵/۶۰۶۸

منبع خبر: ایـرنا