عصر اهواز :

نشست هم اندیشی رییس هیات فوتبال استان و روسای هیات های شهرستانی امروز، سه شنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد که در این نشست طالقانی گزارشی از عملکرد هیات فوتبال خوزستان اعم از مسابقات برگزار شده در رده های سنی مختلف کشوری و استانی، آمار فوتسال و فوتبال ساحلی آقایان و بانوان، دوره های آموزش مربیگری و داوری، فعالیت های فرهنگی، آمار بازیکنان دعوت شده به اردوهای مختلف تیم ملی، تجهیز هیات فوتبال شهرستان ها و … ارائه داد.

در ادامه نیز روسای هیات فوتبال شهرستان ها در خصوص مسایلی از جمله آمار عملکردی حوزه کاری شان، وضعیت فوتبال در شهرستان های مربوطه و برگزاری منظم لیگ های شهرستانی در رده های سنی مختلف به صحبت پرداختند.

در این جلسه طالقانی خطاب به روسای هیات، گفت: درب هیات فوتبال خوزستان همیشه به روی شما باز است و ما همواره از طرح ها و پیشنهادات شما جهت رشد فوتبال و بعد فرهنگی در بین جوانان استقبال می کنیم.

رییس هیات فوتبال خوزستان در ادامه ابراز امیدواری کرد که با بسیج همگانی هیات های شهرستانی که به عنوان بازوان اصلی فوتبال در خوزستان هستند، مشکلات فوتبال استان در آینده نزدیک به حداقل برسد تا بتوانیم شاهد پیشرفت این رشته ورزشی پرطرفدار باشیم.

در پایان این نشست نیز احکام جدید روسای هیات فوتبال شهرستان ها که در سمت خود ابقا گردیده بودند، ابلاغ و از طرف رییس هیات فوتبال خوزستان به آن ها اهدا شد.

 

منبع: ایسنا