عصر اهواز :

سردار حیدر عباس‌زاده در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد : در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین تحقق شعار “حمایت از کالای ایرانی”، مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالای بهبهان در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان با تشدید کنترل بر خودروهای عبوری موفق شدند یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کنند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: ماموران ایست و بازرسی شهرستان هندیجان نیز در عملیاتی دیگر موفق شدند ۵ دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کنند.

وی افزود: مأموران پلیس در بازرسی از محموله توقیفی در بهبهان انواع کالای قاچاق از قبیل لوازم خودرو، لوازم آرایشی، موبایل، پارچه و لوازم کامپیوتر و در محموله دیگر در شهرستان هندیجان تعداد زیادی کالای خانگی از قبیل ۱۴دستگاه ماشین لباسشویی، ۵۰ دستگاه پنل کولر، ۷۰۰ ثوب پوشاک، یک هزار و ۳۸۹ قوطی نوشیدنی، یک هزار و ۴۴۸ عدد انواع لوازم آرایشی، ۲۵۵ قوطی قرص مکمل غذایی و ۱۱ دستگاه لوازم الکترونیکی فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف و ضبط کردند.

عباس‌زاده در خاتمه با بیان این که کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر ۲۰ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: در این رابطه ۸ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

 

منبع: ایسنا