عصر اهواز :

به گزارش ایسنا، محمد علی الحوثی، رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در گفت‌وگو با اسپوتنیک عربی ابراز داشت: ائتلاف اخیر عربستان و امارات تلاشی است برای سرپوش نهادن بر ضرر و زیان ائتلاف متجاوز عربی از طریق اخاذی از آمریکا برای حمایت از آنها و یا مشارکت در تجاوز علیه ما است.

وی ادامه داد: اقتصاد عربستان و امارات امروز از نوسانات شدید رنج می‌برد، به طوری که این نوسانات به قرض گرفتن اوراق قرضه مالی، ورشکستگی شرکت‌های بزرگ، گرانی و افزایش قیمتها انجامیده است. همچنین این دو کشور سعی در پوشش دادن شکست‌های اداری در تاکتیک‌ها و برنامه‌ریزی‌های خود دارند که این مساله در یمن برای همه آشکار شده است.

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در ادامه اظهار کرد: عربستان و هم‌پیمانانش اینگونه محاسبه کرده‌اند که جنگ در یمن را می‌توانند طی چند ساعت و یا چند روز به پایان ببرند، آنها با این محاسبات اشتباه در تنگنای بزرگی قرار می‌گیرند که امارات در آن همانطور که تجهیزات و اموال خود را از دست داده، تمامی شهرت خود را از دست می‌دهد و تنها حسرت برای ائتلاف و کشورهای آن باقی خواهد ماند.

وی خاطرنشان کرد: هر ائتلافی که بر پایه باطل بنا شده باشد باطل باقی خواهد ماند و طولی نمی‌کشد که به پایان خود می‌رسد و حق که هیچ‌گاه پایانی ندارد، آن را بر زمین می‌زند.

انتهای پیام