شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 8797
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۰

انتظار آنهایی که فوتبال را به صورت جدی تعقیب می کنند از فیروز کریمی سرمربی فنی آبادانی ها بیش از این است اگرچه او امروز مغلوب درخشش دروازه بان استقلال خوزستان شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز صنعت نفت آبادان با تغییرات کادرفنی اش در نیم فصل دوم و جانشینی فیروز کریمی به جای نادر دست نشان از روزهای خوبش در نیم فصل اول دور شده است و تنها در بازی هفته شانزدهم صبا را شکست داده اند و از آن هفته دیگر روی پیروزی را ندیده اند. آنها در ۵ بازی گذشته ۲ شکست مقابل استقلال و استقلال خوزستان داشتند و در ۳ بازی هم تنها ۳ امتیاز کسب کرده اند.

 

از زمان حضور فیروز در آبادان  آنها توانسته اند در ۷ بازی ۶ امتیاز کسب کنند که این نتیجه ای نیست که از فیروز کریمی در زمان حضورش در تیم های تحت هدایتش انتظار می رود. دست نشان در همین دیدارها و بازیهای رفت این تیم ۹ امتیاز به دست آورد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان