شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
کد خبر: 7761
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – پیش از ظهر امروز، مردم اهواز در کنار هوای سرد، میزبان گرد و غبار نسبتا شدید هم هستند به گونه ای که عبور و مرور در معابر به سختی صورت می گیرد.

به گزارش عصر اهواز، در حالیکه امروز معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور در اهواز حضور دارد تا در همایش روز جهانی تالاب ها شرکت کند، گرد و غبار به آسمان اهواز یورش برد و آن مثل روزهای چند سال اخیر، خاکستری رنگ کرد.

در حالیکه گرد و غبار شدید شب گذشته تا حدودی فروکش کرده بود که از ابتدای امروز گرد و غبار مجددا شدت گرفت و برخی شهرها از جمله اهواز را به شدت تحت تاثیر قرار داد.

گرد و غبار که به علت نشستن روی شبکه برق، باعث قطعی سراسری برق در اهواز در اوائل هفته جاری شده بود، امروز نیز میهمان خانه اهوازی ها شد تا مردم برای تردد در معابر با مشکل جدی مواجه شود و مجبور هستند خانه نشینی را در آخر هفته ترجیح دهند.

از سوی دیگر اداره کل مدیریت بحران خوزستان در این اطلاعیه خطاب به فرمانداران آورده است: با توجه به هشدار اداره کل هواشناسی خوزستان در خصوص وقوع وزش بادهای قابل ملاحظه به نسبت شدید در خوزستان و جنوب کشور عراق، برخاستن و انتشار گرد و غبار در مناطق غربی و مرکزی خوزستان در اوایل وقت پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۵ و در مناطق جنوب غربی از اواسط پنج شنبه و کاهش دید ناشی از این پدیده پیش بینی می شود.

در این اطلاعیه از فرمانداران خواسته شده با اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان نسبت به اتخاذ تمهیدات لازم، اطلاع رسانی به شهروندان به ویژه بیماران تنفسی، کودکان، سالمندان، صیادان، کشاورزان، مسافران، دامداران، عشایر، ساکن مناطق در معرض خطر و مناطق با احتمال وقوع تند باد برای رعایت نکات ایمنی و بهداشتی مانند خارج نشدن غیر ضروری از منزل و محل کار، و تقلیل فعالیت بدنی در روزهای گرد و غبار، استفاده از ماسک مناسب در مواقع قرار گرفتن در فضای باز، رعایت نکات ایمنی و بهداشتی مقابله با گرد و غبار و سایر تدابیر لازم برای پیشگیری یا کاهش آثار حوادث احتمالی اقدام لازم را معمول و گزارش اقدامات خود را به این اداره کل ارسال کنند.
 
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان