تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 7295
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۷

فرماندار دلفان گفت: راه ارتباطی ۲۴۰ روستای شهرستان دلفان همچنان مسدود است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز به نقل از تسنیم از خرم‌آباد، جعفر طولابی عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: در این مدت میزان بارش برف در مناطق کوهستانی این شهرستان به دو متر هم رسید که بارش بی‌سابقه‌ای نسبت به ۲۰ سال گذشته است.

وی افزود: ۴۴۰ روستای تابعه در شهرستان دلفان وجود دارد که در روز نخست بارندگی راه ارتباطی تمامی این روستاها مسدود شد که در همان روز حدود ۷۰ روستا بازگشایی شد که به دلیل تداوم بارش‌ها این روستاها مجدداً مسدود شدند.

فرماندار دلفان عنوان کرد: تاکنون راه ارتباطی ۱۵۰ روستای این شهرستان بازگشایی‌شده که ۵۴ روستای حومه بخش خاوه و  100 روستای بخش مرکزی شهرستان دلفان بازگشایی شدند.

وی با اشاره به اینکه راه ارتباطی ۲۴۰ روستای شهرستان دلفان مسدود است، عنوان کرد: راه ارتباطی ۶۰ روستای حوزه میربگ جنوبی شهرستان دلفان و در حوزه بخش کاکاوند این شهرستان ۲۱۶ روستا داشته که راه ۱۸۰ روستای این حوزه هنوز بسته است.

طولابی تصریح کرد: برق پنج روستا در حوزه میربگ جنوبی و پنج روستا در حوزه بخش مرکزی این شهرستان قطع بوده و در حوزه کاکاوند نیز قطعی مکرر برق وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: ارتباط تلفنی در ایستگاه «سرکشتی» و ارتباط رادیوتلویزیونی ایستگاه «سفره کوه» قطع است و در این منطقه وجود ندارد.

فرماندار دلفان گفت: به دلیل محدودیت امکانات و کمبود ماشین‌آلات راهداری و برف‌روبی در شهرستان دلفان نیازمند کمک هستیم.

انتهای پیام/


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان