شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 674
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ استاندار خوزستان گفت: کمیته پیگیری عملکرد دستگاه های استان در زمینه جذب اعتبارات تشکیل و با جلسات تخصصی نیز باید تلاش شود که اعتبارات بیشتری از سوی دستگاه ها برای استان جذب کنند.

به گزارش عصر اهواز، غلامرضا شریعتی شامگاه چهارشنبه در شورای برنامه ریزی استان اظهار کرد: دستگاه ها در شورای برنامه ریزی از عملکرد ردیف های ملی، منطقه ای و استانی و همچنین نسبت جذب خود گزارش ارائه دهند.

وی اضافه کرد: باید وضعیت فعالیت و میزان توجه دستگاه ها به جذب اعتبار مشخص شود. در استان های دیگر پروژه های مشترک مختلفی با سرعت خوب اجرا می شود ولی در استان ما برخی مواقع اینطور نیست.

استاندار خوزستان تصریح کرد: در بیمه شاخص سرانه هر فرد برای سازمان خدمات درمانی برای خوزستان ۲۳ هزار تومان ماهانه است ولی در استانی مثل یزد ۴۷ هزار تومان است.

شریعتی گفت: باید در تمامی حوزه ها سرانه هزینه استان خوزستان را نسبت به سایر استان ها مورد بررسی قرار بدهیم و باید بدانیم نحوه عملکرد دستگاه های اجرایی استان شاخص زندگی خوب مردم را ارتقا می دهد یا اینکه از رفاه دور می کند.

وی ادامه داد: کمیته پیگیری عملکرد دستگاه ها در زمینه جذب اعتبارات تشکیل و با جلسات تخصصی نیز باید تلاش شود که اعتبارات بیشتری از سوی دستگاه ها برای استان جذب کنند.

شریعتی در پایان خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی گفت: هرجا لازم است برای جذب اعتبارات در وزارتخانه حضور پیدا کنم حتما به من اعلام کنید.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز