دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 674
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ استاندار خوزستان گفت: کمیته پیگیری عملکرد دستگاه های استان در زمینه جذب اعتبارات تشکیل و با جلسات تخصصی نیز باید تلاش شود که اعتبارات بیشتری از سوی دستگاه ها برای استان جذب کنند.

به گزارش عصر اهواز، غلامرضا شریعتی شامگاه چهارشنبه در شورای برنامه ریزی استان اظهار کرد: دستگاه ها در شورای برنامه ریزی از عملکرد ردیف های ملی، منطقه ای و استانی و همچنین نسبت جذب خود گزارش ارائه دهند.

وی اضافه کرد: باید وضعیت فعالیت و میزان توجه دستگاه ها به جذب اعتبار مشخص شود. در استان های دیگر پروژه های مشترک مختلفی با سرعت خوب اجرا می شود ولی در استان ما برخی مواقع اینطور نیست.

استاندار خوزستان تصریح کرد: در بیمه شاخص سرانه هر فرد برای سازمان خدمات درمانی برای خوزستان ۲۳ هزار تومان ماهانه است ولی در استانی مثل یزد ۴۷ هزار تومان است.

شریعتی گفت: باید در تمامی حوزه ها سرانه هزینه استان خوزستان را نسبت به سایر استان ها مورد بررسی قرار بدهیم و باید بدانیم نحوه عملکرد دستگاه های اجرایی استان شاخص زندگی خوب مردم را ارتقا می دهد یا اینکه از رفاه دور می کند.

وی ادامه داد: کمیته پیگیری عملکرد دستگاه ها در زمینه جذب اعتبارات تشکیل و با جلسات تخصصی نیز باید تلاش شود که اعتبارات بیشتری از سوی دستگاه ها برای استان جذب کنند.

شریعتی در پایان خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی گفت: هرجا لازم است برای جذب اعتبارات در وزارتخانه حضور پیدا کنم حتما به من اعلام کنید.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان