شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 671
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان گفت: حداقل به صورت ماهانه بایدگزارش عملکرد دستگاه ها در جذب اعتبارات به شورای برنامه ریزی آن هم براساس ۶درصد راداشته وآنها مورد ارزیابی قرار بدهیم.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، امید حاجتی شامگاه چهارشنبه در شورای برنامه ریزی استان اظهار کرد: آخرین وضعیت اجرای طرح های جامع و تفصیلی استان و بررسی طرح جامع دارخوین از جمله دستور کارهای این جلسه است.

وی افزود: عملکرد دستگاه های اجرایی در جذب منابع از ردیف های متفرقه و متمرکز که در بودجه کشوری مصوب می شود را نیز بررسی می کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان اضافه کرد: یک دستور ویژه ای از سوی استاندار به سازمان مدیریت استان ابلاغ شد برای اینکه شاخص هایی که روی کیفیت زندگی خوزستانی ها در استان مؤثر است در تمامی حوزه ها شناسایی و وضعیت موجود را بررسی کنیم.

حاجتی ادامه داد: حداقل به صورت ماهانه باید گزارش عملکرد دستگاه ها در جذب اعتبارات به شورای برنامه ریزی آن هم بر اساس ۶ درصد را داشته و آنها مورد ارزیابی قرار بدهیم.

وی بیان کرد: پیگیری طرح های ملی پیگیری باید از سوی وزارتخانه ها باشد درست ولی دستگاه های اجرایی مختلف نماینده این وزارتخانه ها در استان هستند.

حاجتی گفت: اعتبار طرح های ملی چهار تا پنج دستگاه اجرایی در استان خوزستان برای استان نسبت به سال قبل کاهش چشمگیری حدود ۳۷ درصد را داشته اند. آنها را باید ملزم کنیم که پیگیری خود را برای سال آینده نسبت به امسال بسیار افزایش دهند تا به تبع آن رقم اعتباری دریافتی برای اجرای طرح های ملی در استان نیز افزایش پیدا کند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان عنوان کرد: میزان جذب اعتبارات ملی برای استان در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان نیز تأثیرگذار است. مصوبات مربوط به ساخت و سازهای درون و حریم شهرها نیز در این جلسه مورد بررسی و به رأی گیری گذاشته می شود.

وی با اشاره به اینکه مدیرکل صدا و سیمای خوزستان اعتباری برای فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی در استان خوزستان تقاضا کرده گفت: یک ظرفیت قانونی در بودجه داریم که دو درصد از اعتبارات دستگاه های ماده پنج به منظور فرهنگ سازی به ویژه مقابله با آسیب های اجتماعی و اقتصاد مقاومتی هزینه شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز