تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 6695
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۷

عصر اهواز - اینجانب که در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی افتخار همکاری با ایشان را داشتم ، بارها شاهد شجاعت ، دلسوزی و پیگیری‌ها و دغدغه‌های این مرد شریف در راه رفع مشکلات فراوان ، توسعه و آبادانی استان خوزستان بوده‌ام.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

حمید زنگنه

به گزارش عصر اهواز ، متن پیام حمید زنگنه نماینده اسبق مردم اهواز در هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إنا لله و إنا إلیه راجعون

خبر تاسف بار درگذشت برادر ارزشمند و نماینده پرتلاش و خدوم مردم شریف رامهرمز و رامشیر در ادوار ششم، هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی، مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای سید ناصر موسوی بسیار موجب دریغ ، تاثر و تاسف عمیق گردید.

بدون تردید خدمات متعدد این عزیز از دست رفته در دوران نمایندگی مجلس شورای اسلامی و سایر مناصب و عرصه‌های مختلف خدمت‌گزاری برای همیشه در یادها و دل‌های ما مردم خوزستان و بالاخاص مردم شریف رامهرمز ، رامشیر و باغملک به عنوان الگوی شایسته نمایندگی مردم قرار خواهد گرفت و نیز ماندگار می‌گردد.

اخذ رای اعتماد مردم غیور رامهرمز و رامشیر در ۳ دوره مجلس شورای اسلامی و حضور موثر و فعال در قوه‌ مقننه بوضوح بیانگر مردمداری و کارآمدی مرحوم موسوی و همچنین قدرشناسی آن مردم گران‌سنگ می باشد.

اینجانب که در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی افتخار همکاری با ایشان را داشتم ، بارها شاهد شجاعت ، دلسوزی و پیگیری‌ها و دغدغه‌های این مرد شریف در راه رفع مشکلات فراوان ، توسعه و آبادانی استان خوزستان بوده‌ام.

این مصیبت را به مردم گرانقدر خوزستان به ویژه مردم شریف رامهرمز و رامشیر و خانواده‌ی گرامی آن مرحوم صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان علو درجات را برای آن فقید سعید مسئلت دارم.

حمید زنگنـه
نماینده اسبق مردم شریف اهواز در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: هـورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان