شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 667
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: در استان ۶۸ میلیارد تومان از هفت هزار میلیارد تومانی اعتبارات هزینه ای کل کشور یعنی یک درصد از اعتبارات را جذب کردیم.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، مهرداد نیکو شامگاه چهارشنبه در شورای برنامه ریزی استان اظهار کرد: ردیف های متفرقه بودجه استان موضوع مشخصی است ولی سهم هر استان از ابتدا مشخص نیست و هر سازمان برای اختصاص سهم استان باید تلاش هایی داشته باشند.

وی افزود: بر اساس قانون بودجه امسال ۵۰ ردیف بودجه متفرقه برای ۲۷ دستگاه اجرایی منظور شده است. اعتبار قابل ملاحظه ای یعنی ۱۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان برای این ردیف های متفرقه در نظر گرفته شده که هفت هزار میلیارد تومان آن هزینه ای و سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هم عمرانی است. این رقم ۱۵ برابر اعتبارات استانی خوزستان یعنی ۶۰۰ میلیارد تومان است.

معاون برنامه ریزی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان تصریح کرد: تا روز گذشته با مکاتبه انجام شده از این ۲۷ دستگاه موفق شدیم اطلاعات تعدادی را اخذ و برخی را نیز موفق به اخذ اطلاعات نشدیم. باید به این موضوع بیشتر توجه و دستگاه های اجرایی استان عملکرد خود را به ما ارائه دهند.

نیکو ادامه داد: بسیاری از دستگاه های اجرایی حتی اگر عملکرد ضعیفی داشتند عملکرد خود را در زمینه ردیف های متفرقه ارائه دادند ولی برخی دستگاه ها نیز مانند ثبت احوال، محیط زیست، هلال احمر، آب و برق، پاسخ نامه ما را اعلام نکردند.

وی عنوان کرد: در استان ۶۸ میلیارد تومان از هفت هزار میلیارد تومانی اعتبارات هزینه ای کل کشور یعنی یک درصد از اعتبارات را جذب کردیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز