دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 667
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: در استان ۶۸ میلیارد تومان از هفت هزار میلیارد تومانی اعتبارات هزینه ای کل کشور یعنی یک درصد از اعتبارات را جذب کردیم.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، مهرداد نیکو شامگاه چهارشنبه در شورای برنامه ریزی استان اظهار کرد: ردیف های متفرقه بودجه استان موضوع مشخصی است ولی سهم هر استان از ابتدا مشخص نیست و هر سازمان برای اختصاص سهم استان باید تلاش هایی داشته باشند.

وی افزود: بر اساس قانون بودجه امسال ۵۰ ردیف بودجه متفرقه برای ۲۷ دستگاه اجرایی منظور شده است. اعتبار قابل ملاحظه ای یعنی ۱۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان برای این ردیف های متفرقه در نظر گرفته شده که هفت هزار میلیارد تومان آن هزینه ای و سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هم عمرانی است. این رقم ۱۵ برابر اعتبارات استانی خوزستان یعنی ۶۰۰ میلیارد تومان است.

معاون برنامه ریزی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان تصریح کرد: تا روز گذشته با مکاتبه انجام شده از این ۲۷ دستگاه موفق شدیم اطلاعات تعدادی را اخذ و برخی را نیز موفق به اخذ اطلاعات نشدیم. باید به این موضوع بیشتر توجه و دستگاه های اجرایی استان عملکرد خود را به ما ارائه دهند.

نیکو ادامه داد: بسیاری از دستگاه های اجرایی حتی اگر عملکرد ضعیفی داشتند عملکرد خود را در زمینه ردیف های متفرقه ارائه دادند ولی برخی دستگاه ها نیز مانند ثبت احوال، محیط زیست، هلال احمر، آب و برق، پاسخ نامه ما را اعلام نکردند.

وی عنوان کرد: در استان ۶۸ میلیارد تومان از هفت هزار میلیارد تومانی اعتبارات هزینه ای کل کشور یعنی یک درصد از اعتبارات را جذب کردیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان