تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 59319
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت Û¹Ûµ درصدی بیمارستان زنان دزفول و افتتاح Û´ بیمارستان درمان بستر در نقاط روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس پاپی زاده پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از ارتقای دانشکده علوم پزشکی دزفول به دانشگاه در سال ۹۲ تاکنون پیشرفت های خوبی در حوزه درمان و بهداشت دزفول صورت گرفته است.

وی با اشاره به افزایش تعداد تخت های بیمارستانی در دزفول افزود: افزودن هر تخت بیمارستانی برای سه نفر اشتغال ایجاد می شود و ما در این مدت بیش از ۶۰۰ تخت بیمارستان را در دزفول اضافه کرده ایم.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: چهار بیمارستان کوچک درمان بستر در مناطق روستایی شهیون، چغامیش و سردشت دزفول در حال ساخت است که مقرر شده تا هفت ماه آینده به مرحله بهره برداری برسند.

پاپی زاده افزود: بیمارستان زنان دزفول نیز در حال حاضر ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ضمن اینکه تکمیل این بیمارستان ۱۱۰ تخت خوابی نیازمند ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

وی عنوان کرد: بیمارستان تامین اجتماعی دزفول نیز با ۷۰ درصد پیشرفت رو به اتمام است.

پاپی گفت: بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی دزفول با همکاری بنیاد برکت، بنیاد مستضعفان و دولت نیز در حال ساخت است. با افتتاح این پروژه ها گام بلندی در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان دزفول برداشته خواهد شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان