شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5499
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ مدیرکل بازرسی خوزستان گفت: بیشتر مدیران ما پاک هستند ولی اغلب نقض قوانین اداری به علت جهل مدیران است.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، محمد آغاجری عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری خوزستان اظهار کرد: سازمان بازرسی کل کشور بر اساس اصل ۱۷۴ قانون اساسی فعالیت می کند و دو رسالت عظیم و خطیر یعنی نظارت بر اجرای صحیح قوانین و حسن جریان امور بر عهده آن است.

وی افزود: هیچ اداره و تشکیلاتی در نظام جمهوری اسلامی نداریم که سازمان بازرسی حق ورود به آن را نداشته باشد. آن چیزی که این سازمان آن را مورد نظارت قرار می دهد این است که اجرای صحیح قوانین و وظایف دستگاه ها را بررسی کند.

آغاجری با اشاره به قانون به عنوان خط کش اصلی بازرسی بیان کرد: بیشتر مدیران ما پاک و صالح هستند و نقض قانون آنها یا از ارتکاب آن توسط کارشناسان به دلیل اشتغال بالاست و یا اینکه نسبت به قانون جهل دارند.

مدیرکل بازرسی استان خوستان بیان کرد: در بازرسی هایی که انجام می دهیم هدف این است تا با مشورت، همدلی و همزبانی اجرای قوانین و مقررات را دنبال کنیم. باید بازرسی را دو جانبه دید تا مدیران نیز بدانند باید پروژه ها را در زمان معین و با اعتبار مشخص به اتمام برسانند.

آغاجری با اشاره به اینکه تسهیل در امور و نه توقف آن کار سازمان بازرسی است، گفت: هرگز به دنبال شناسایی مدیرن متخلف با هدف بزرگنمایی نیستیم بلکه تنها به دنبال اجرای صحیح قوانین هستیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری