شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5490
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: قصد داشتند با زد و بند من را برکنار کنند ولی مقابل زد و بند برخی ها ایستادم و حالشان را گرفتم.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، عبدالصمد مرفاوی عصر امروز پس از شکست تیمش در برابر نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: با توجه به بضاعتی که تیم صبای قم از آن برخوردار است امروز بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. حتی در این بازی اولین گل را وارد دروازه حریف کردیم ولی نتوانستیم به خوبی از گل زده خود دفاع کنیم.

وی افزود: صنعت نفت کمی عقب بازی می کرد ولی ما روی دو سهل انگاری گل دریافت کردیم. در این بازی روی پوشش ندادن در عرض، دو گل دریافت کردیم. حریف امروز ما تیمی نبود که بخواهد پیروز میدان باشد. به نفت آبادان تبریک می گویم به هر حال آنها با اوت دستی یا هر ترفند دیگری پیروز این میدان شدند.

مرفاوی اضافه کرد: واقعیت امر این است که بضاعف تیم صبا همین است که امروز دیدید. ما در نیم فصل دوم به جای اینکه تقویت شویم چند بازیکن خود را نیز از دست دادیم. برای نمونه کریم اسلامی را از دست دادیم ولی بازیکنی را به عنوان جانشین آن جذب نکردیم. ما در این فصل دست تنها هستیم در حالی که باید کمک شویم.

سرمربی تیم صبای قم عنوان کرد: امروز در بازی با نفت بهتر از بازی های گذشته کار کردیم ولی همانند بازی با استقلال خوزستان در دقایق پایانی گل دریافت کردیم. وقتی یک تیم شرایط مالی و ساختار مناسی ندارد طبیعی است که در مقاطع حساس بازی، پایش بلنگد. فوتبال امروزی با کسی شوخی ندارد و اگر تقویت نشویم با مشکل مواجه می شویم فرقی هم نمی کند مرفاوی روی نیمکت صبا باشد با مورینیو یا گواردیولا.

مرفاوی گفت: نمی خواهم باخت امروز خود را به گردن مشکلات بیندازم ولی واقعیت این است که مشکلات بی شمار، امکان انجام بازی خوب را از صبا گرفته است.

وی در خصوص آینده خود در صبا نیز اظهار کرد: یک روز بازیکنان را جمع کردم و گفتم شرایط مناسب نیست ولی آب باریکه ای هست و از خانه نشینی بهتر است. وقتی از جمع بازیکنان جدا شدم، گفتند مرفاوی استعفا داده است در حالیکه هیچکس حتی مدیرعامل و مسئولان باشگاه این مسئله خیر نداشتند ولی من متوجه شدم برخی ها قصد دارند از طریق فضای مجازی تغییراتی در تیم به وجود بیاورند به همین دلیل همیشه به دنبال دسیسه چینی هستند.

مرفاوی افزود: مقابل چنین دسیسه هایی ایستادم ولی می توانستم بروم ولی نرفتم. به برخی آقایان فهماندم که هر وقت می خواهم می توانم بروم ولی آنها نمی توانند با دسیسه کسی را بردارند. باید حلوی زد و بند در تیم را می گرفتم در حالیکه برخی ها می خواستند از طریق زد و بند من را جابه جا کنند. اگر قرار به رفتن باشد با زد و بند نمی توانند به همین دلیل مقابل زد و بند برخی ها ایستادم و حالشان را گرفتم. اگر باشگاه قصد برکناری من را دارد مشکلی نیست و حتی اگر بخواهند استعفا هم می دهم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در خصوص اینکه آیا این موارد از سوی بباشگاه انجام شده است، بیان کرد: خیر این مسائل از بیرون از باشگاه هدایت می شود.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، از سری رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز تیم های صنعت نفت آبادان و صبای قم در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را نفتی ها با نتیجه دو بر یک به سود پایان دادند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری