شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 546
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان ـ با حضور اکبر ترکان دبیر شورایعالی مناطق آزاد، ۱۱ بوستان محله ای در خرمشهر افتتاح شد.

به گزارش عصر اهواز، بوستانهای بهروز، ستوده، رودباری، مجله بهروز، کوت شیخ، ورودی شهر، سوم خرداد، خلیج فارس، دانشجو و آزادی، ۱۱ بوستان محله ای افتتاح شده هستند که صبح امروز سه شنبه با حضور اکبر ترکان دبیر شورایعالی مناطق آزاد به بهره برداری رسیدند.

برای ساخت این بوستانها به مساحت کل ۱۴۴ هزار و ۶۰۰ مترمربع، ۱۹۰ میلیارد ریال از اعتبارات سازمان منطقه آزاد اروند هزینه شده است.

به گزارش مهر، اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و تجاری کشور صبح امروز سه شنبه در راس هیئتی وارد منطقه آزاد اروند شد.

در جریان این سفر، ترکان از پروژه های ساختمان اداری سازمان منطقه آزاد اروند، شهرک صنعتی خرمشهر، فولاد جهان آرا و برخی روستاهای منطقه بازدید کرد و از نزدیک در جریان امور اجرایی کارها قرار گرفت.

ترکان عصر امروز در جلسه ای با حضور مسئولان منطقه آزاد اروند و شهرهای آبادان و خرمشهر در خصوص مسائل مختلف به گفت وگو خواهد نشست.

انجام نشست خبری از دیگر برنامه های سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد و تجاری کشور به منطقه آزاد اروند است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان