تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 54559
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱

پس از حواشی اخیر که علیرضا بیرانوند دوازه بان پرسپولیس برای این تیم به وجود آورده خیلی ها گفتند که او شاید در بازی بعدی پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم صدرنشین لیگ برتر که از حساسیت بالایی برخوردار است به دلایل انظباطی و حواشی اخیر غایب باشد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

احتمال دارد بیرانوند دوازه‌بان پرسپولیس مقابل پارس جنوبی باشد.
پس از حواشی اخیر که علیرضا بیرانوند دوازه بان پرسپولیس برای این تیم به وجود آورده خیلی ها گفتند که او شاید در بازی بعدی پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم صدرنشین لیگ برتر که از حساسیت بالایی برخوردار است به دلایل انظباطی و حواشی اخیر غایب باشد و به جای او رادوشوویچ دروازه بان دوم پرسپولیس در این بازی حضور پیدا کند.
اما امروز اعلام شد فرزند بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌ بان دوم و کروات تیم فوتبال پرسپولیس فردا به دنیا می‌آید. این دروازه ‌بان پس از صحبت با برانکو سرمربی پرسپولیس از او درخواست اجازه برای سفر به کرواسی کرد و شاید به کرواسی برود تا زمان به دنیا آمدن فرزندش در کنار خانواده‌اش باشد.
این دروازه‌ بان سه روز از سرمربی تیم خود درخواست مرخصی کرده است و بدین ترتیب در دیدار پرسپولیس برابر پارس‌جنوبی جم احتمالا غایب خواهد بود تا بار دیگر بیرانوند گلر اول پرسپولیس باشد. البته هنوز مشخص نیست برانکو به بیرانوند مرخصی می دهد یا نه.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصــر ایـران
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان