تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 54430
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان خوزستان در محل نمایشگاه بین المللی خوزستان در اهواز آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان شامگاه گذشته در مراسم افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: نمایشگاه صنعت ساختمان یکی از نمایشگاه های خوب ما است که هر سال در تقویم نمایشگاه های صنعت ساختمان گنجانده و به سراسر کشور ارسال می شود و امسال توفیق داریم هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان را برگزار کنیم.

رحیم جلیلی ادامه داد: در این نمایشگاه ۱۳۰شرکت از استان‌های خوزستان، تهران، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، فارس، یزد، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی و گلستان حضور دارند.

جلیلی با بیان اینکه امسال از نظر اقتصادی نسبت به سال گذشته وضعیت مطلوب تری نداریم اما در عین حال با استقبال خوب تولیدکنندگان و شرکت از نمایشگاه مواجه شدیم، تصریح کرد: نمایشگاه صنعت ساختمان فضایی بالغ بر ۶ هزار متر مربع به خودش اختصاص داده است و مخاطبان اصلی این نمایشگاه نظام مهندسی ساختمان، بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و انبوه سازان هستند که هرکدام تعداد زیادی اعضا دارند که از این نمایشگاه بازدید دارند .

وی افزود: با روندی که در پیش گرفتیم پیش بینی می کنیم در سال های آینده این موضوع نمایشگاهی را به تعداد بیشتر ارتقا و گسترش دهیم به عنوان مثال نمایشگاه های خاص آسانسور و یا در و پنجره داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان  Ø¹Ù†ÙˆØ§Ù† کرد: امسال هم توانستیم۳۰ نفر از کشور عراق دعوت کنیم تا از نمایشگاه بازدید داشته باشند و امیدواریم سال آینده حداقل Û±Û° واحد از کشورهای خارجی جهت شرکت در نمایشگاه دعوت کنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان