تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 54422
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان، عملکرد شرکت نمایشگاه بین الملل خوزستان در برگزاری نمایشگاه های تخصصی را مطلوب توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس پورسلان شامگاه گذشته در مراسم افتتاح هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان خوزستان اظهار کرد: شرایط جدید به گونه ای است که در قبال ساخت و ساز ساختمان باید به آحاد جامعه پاسخگو باشیم. نمونه آن می توان به زلزله کرمانشاه اشاره کرد که این بلای طبیعی در کشور ما مکرر اتفاق افتاده است و این نکته را به ما گوشزد می کند که باید در حوزه کیفیت و تکنولوژی های جدید مهندسی ساختمان خود را بروز رسانی کنیم.

وی ادامه داد: یکی از شاخص های مهم در این بخش برگزاری نمایشگاه های تخصصی است که نمایشگاه بین الملل خوزستان در این بخش بسیار خوب عمل کرده است.

پورسلان بیان کرد: استقبال از نمایشگاه ساختمان سالانه رو به افزایش است که در آینده نه چندان دور باید نمایشگاه های موضوعی را در استان برگزار کنیم و  Ø¨Ø§ÛŒØ¯ نمایشگاه را برای معرفی هرچه بیشتر فناوری های نوین و پیشرفته در بخش ساختمان تقویت و حمایت کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان با حضور مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان و رئیس انجمن صنفی انبوه‌سازان مسکن خوزستان آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه ۱۳۰شرکت از استان‌های خوزستان، تهران، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، فارس، یزد، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی و گلستان حضور دارند.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان