شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5440
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

دردسرهای فیروز کریمی در گام اول

عصراهواز- سرمربی جدید تیم فوتبال نفت آبادان برای دیدار با صبای قم با مشکلاتی روبرو است.

به گزارش عصراهواز، فیروز کریمی که شش روز پیش سکان هدایت تیم نفت آبادان را به‌عهده گرفت، بعدازظهر فردا برای اولین بار به‌عنوان سرمربی صنعت‌نفت روی نیمکت این تیم قرار می‌گیرد و تیم جدیدش را مقابل صبای قم رهبری می‌کند.

سرمربی جدید صنعت‌نفت که هنوز موفق به جذب بازیکنان موردنظرش نشده است، برای دیدار مقابل صبای قم نفرات تهاجمی زیادی را در اختیار نخواهد داشت. برونو اولیویرا هافبک تهاجمی نفت آبادان که محور اکثر حملات تهاجمی این تیم در دیدارهای اخیر بوده، پس از دریافت مرخصی از باشگاه نفت و سفر به برزیل، هنوز به آبادان برنگشته است.

همچنین امیر زلیکانی که طی دور رفت مصدوم شده بود و گفته می‌شد در نیم‌فصل به ترکیب صنعت‌نفت باز خواهد گشت، به‌دلیل تشدید مصدومیت قادر به بازی در ترکیب زردپوشان نخواهد شد و چند بازی این تیم را از دست داده است.

دنی سانتیویا، مهاجم کلمبیایی تیم نفت آبادان نیز با این تیم فسخ قرارداد کرده و به کشورش رفته است تا فیروز کریمی در بخش تهاجمی تیمش بازیکنان زیادی را در خدمت نداشته باشد.

تیم محبوب آبادانی‌ها از ساعت ۱۵ فردا (چهارشنبه) به دیدار صبای قم خواهد رفت و هواداران صنعت‌نفت امیدوار به پیروزی تیم‌شان در این دیدار هستند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خوزستان اسپرت
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان