تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 54268
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – امام جمعه آبادان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده، جمعه هفته آینده «طرح استیضاح مدیران و مسئولان آبادان» در مصلی شهر آبادان برگزار می شود. 

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی ابراهیمی پور عصر امروز در جلسه تکریم و معارفه شهرداران قبلی و جدید آبادان در محل تالار الغدیر فرمانداری آبادان افزود: جمعه آینده برنامه استیضاح مدیران شهری با حضور Û¶Û°Û° نفر از جوانان این شهر در محل مصلی نماز جمعه برگزار می شود و در این برنامه، مسئولان بایستی پاسخگوی سئوالات بی رو دربایستی جوانان این شهر باشند. 

وی ضمن تسلیت دوباره بابت حادثه زلزله کرمانشاه و جان باختن جمع زیادی از هموطنانمان اظهار کرد: در کمک به زلزله زدگان کرمانشاه، مردم آبادان سنگ تمام گذاشتند و در زمان حاضر نیز تعدادی از موکب داران آبادانی با استقرار در آنجا به حادثه دیده گان خدمات رسانی می کنند. 

حجت الاسلام ابراهیمی پور تصریح کرد: معارفه ها و تودیع ها فرصتی برای تمامی مدیران، مسئولان و کارکنان برای بررسی کارنامه هایشان و برنامه ریزی برای آینده است. 

امام جمعه آبادان از آئین تکریم و معارفه شهردار به عنوان فرصتی برای تذکر و یادآوری به مسئولان، مدیران و کارکنان برای بررسی کارکردشان نام برد واظهار کرد: همه ما مجموعه مدیران بایستی به انتخاب شهردار که از سوی شورا و بر اساس قانون انجام شده، احترام بگذاریم و وی را در انجام برنامه هایش همراهی و کمک کنیم. 

حجت الاسلام ابراهیمی پور تصریح کرد: آبادان دیگر تحمل بگو مگوهای سیاسی را ندارد، آنچه که پیکر زخم آلود آبادان را بی رمق می کند آن است که به جای پرداختن به مسائل و مشکلاتش، درگیر مباحث سیاسی و جناحی است.
 
وی با بیان اینکه دشمن تلاش کرده تا عقب ماندگی آبادان را به پای نظام بگذارد، گفت: همه بایستی کمک کنند تا ظرفیت های آبادان در اختیار آبادانی ها قرار گیرد، بخشی از پیمانکاران و حتی تجهیزات مورد نیاز آنان برای انجام کار مربوط به خارج از آبادان است و این وضعیت اصلا خوب نیست، برنامه ریزی بایستی به گونه ای باشد که پیمانکاران و آنچه مورد نیازشان برای انجام کار است از همین شهر تامین شود. 

حجت الاسلام ابراهیمی پور افزود: در جذب نیروهای پیمانی و روزمزد نیز بایستی همین فرایند مد نظر قرار گیرد، در زمان حاضر Û±Û³ هزار جوان بیکار در آبادان وجود دارد، اینکه در شهر اشتغالی ایجاد شود اما به غیر داده شود به لحاظ شرعی نیز اشکال دارد. 

امام جمعه آبادان اظهار کرد: منطقه آزاد اروند، پالایشگاه، شهرک صنعتی و غیره ظرفیت هایی هستند که بایستی در اختیار آبادانی ها قرار داده شود. 

حجت الاسلام ابراهیمی پور خطاب به شهردار جدید آبادان تصریح کرد: بخشی از کارها همچون جمع آوری زباله های از سطح شهر نیاز به اعتبار ندارد، پذیرفتنی نیست که آبادان شهر اولین ها اکنون به لحاظ بی نظمی و کثیفی اول باشد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان