شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5397
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲

مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: 8114 زن خودسرپرست خوزستانی تحت پوشش حمایت‌های بیمه شهری و عشایری قرار دارند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصراهواز – غلامرضا صدیق‌راد در جلسه آموزشی و بازآموزی دستورالعمل‌ها و ارایه عملکرد مراکز غیردولتی امور اجتماعی با بیان اینکه در سال ۹۴ تعداد ۱۸۵۶ خانوار زن خودسرپرست استان از چرخه حمایت سازمان خارج و توانمند شدند، اظهار کرد: ۸۱۱۴ زن خودسرپرست تحت پوشش خوزستان، از حمایت‌های بیمه شهری و عشایری سود برده و تحت پوشش آن قرار دارند که از این تعداد ۴۲۹۹ نفر از زنان تحت بیمه تامین اجتماعی شهری و ۳۸۱۵ نفر نیز تحت حمایت صندوق عشایر روستایی هستند.

وی با بیان این‌که مهم‌ترین نقش کلینیک‌های مددکاری تحت نظارت بهزیستی ایجاد اشتغال و توانمندسازی مددجویان است، گفت : انسان‌ها به عنوان کنش‌گر اجتماعی در ارتباط با اشتغال، علاوه بر کسب درآمد به دنبال ایفای نقش خود در جامعه هستند.

مدیرکل بهزیستی خوزستان با بیان این‌که اشتغال موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود، بیان کرد: با ایجاد اشتغال دو هدف محقق می‌شود، یکی ایجاد منبع درآمد و دیگری مشخص شدن جایگاه و نقش اجتماعی افراد.

صدیق‌راد افزود: مددکاران بهزیستی باید ضمن همراهی و همدردی با مددجویان، با آنها همدلی کرده و توانمندی‌های افراد تحت پوشش را تقویت و در جهت ایجاد اشتغال پایدار آنها هدایت کنند.

وی با بیان این‌که مددکاران باید اطلاعات خود را نسبت به بازار کار و نیاز مددجو به روز کنند، گفت: سیاست سازمان بهزیستی، راه‌اندازی مراکز کاریابی ویژه مدد جویان و تاسیس موسسات خیریه با هدف کاریابی و اشتغال است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری