شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5372
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۸

مسائل معیشتی مردم سبب ایجاد مشکلات بسیاری شده که انتظار می‌رود نسبت به تقویت معیشت مردم همت و تلاش زیادی کنیم.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 

 

به گزارش عصر اهواز علی حسین حسین‌زاده معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه باید نگاه اجتماعی به مسائل اقتصادی داشته باشیم، گفت: یکی از معضلات مهم استان بحث اشتغال است که وضعیت بیکاری در خوزستان از نرخ بیکاری کشور هم بالا‌تر است.

وی با بیان اینکه ظرفیت های بسیاری در استان موجود است، افزود: باید راهبردهای اقتصاد مقاومتی را در این استان تحقق ببخشیم.

حسین زاده گفت: ظرفیت‌های داخلی فراوانی در استان داریم که باید بالفعل و در راستای تأمین منافع و خواسته‌های مردم استفاده شود. جامعه بدون امید نمی‌توان به زندگی خود ادامه دهد و ایجاد ناامیدی در دل‌های مردم یک جفای بزرگ است.

وی تصریح کرد: یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در این حوزه‌ها سرمایه گذاری کنیم ضمن اینکه در زمینه آب و فاضلاب و گاز نیاز به جذب یک میلیارد دلار اعتبار است.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان بیان کرد: مسائل معیشتی مردم سبب ایجاد مشکلات بسیاری شده که انتظار می‌رود نسبت به تقویت معیشت مردم همت و تلاش زیادی کنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان