شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5366
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۶

استان های درگیر جنگ دچار خسارات زیادی شدند که تاکنون نیز جبران نشده است لذا مجلس شورای اسلامی ، دولت را مکلف کرد این عقب افتادگی ها را جبران کند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 

عصر اهواز – نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:در مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی ، نمایندگان مجلس ، دولت را مکلف به جبران عقب ماندگی استان های درگیر جنگ کرد.

عباس پاپی زاده افزود:با توجه به اینکه استان های درگیر جنگ مانند خوزستان،ایلام ،کرمانشاه و برخی استان های دیگر در دوران هشت سال دفاع مقدس دچار خسارات زیادی شدند که تاکنون نیز جبران نشده است لذا مجلس شورای اسلامی ، دولت را مکلف کرد این عقب افتادگی ها را جبران کند.

وی افزود:طبق این مصوبه که برای نخستین بار در کشور مصوبه شده و اجرایی خواهد شد مقرر گردید ستاد کل نیروهای مسلح کشور تا پایان سال اول برنامه ششم توسعه مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس را مشخص و به سازمان برنامه و بودجه اعلام کند تا این استان ها از مزایای لازم برای جبران عقب ماندگی ناشی از جنگ بهره مند شوند.

پاپی زاده با اشاره به اینکه این امر در جهت توسعه زیرساخت هایی چون گاز ، آب ،برق ، تلفن و دیگر زیرساخت های لازم اجرا می شود گفت:با مشخص شدن زیرساخت های موجود در این استانها مشخص می شود چی میزان عقب افتادگی ناشی از جنگ در این استان ها وجود دارد .

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد:این برای نخستین بار است که دولت موظف شده یک ردیف متمرکز در سازمان برنامه و بودجه سنواتی مجلس برای جبران این عقب ماندگی ها و ارتقای شاخص های توسعه به استان های درگیر جنگ تحمیلی اختصاص دهد بطوری که سالانه ۱۰ درصد برخورداری این استان ها از شاخص های توسعه افزایش یابد.

پاپی زاده اظهار کرد:با اجرای این برنامه شاهد توسعه گسترده در شاخص های بهداشت و درمان،جاده ،آب ،فاضلاب ،برق و دیگر ساخت ها در استان های درگیر جنگ خواهیم بود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان