تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 53532
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – رئیس اداره مخابرات آبادان از وجود ۶۶ هزار تلفن ثابت در این شهر خبر داد و گفت: نسل جدید اینترنت تا دو هفته دیگر وارد می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سلمان سهیم پور ظهر امروز در جلسه بررسی معضلات شهری و ارائه راهکارهای خدمات شایسته در محل سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد: در زمان حاضر در بخشهایی از ذوالفقاری یعنی ایستگاه هفت به بعد و زمین شهری به طور ۱۰۰ درصد تلفن ثابت نداریم.

وی با اشاره به وجود ۳۰ سایت در شهر افزود: از شهریور سال ۹۵ طرح نسل سوم اینترنت پر سرعت در آبادان آغاز شد و اکنون نسل چهارم نیز فعال شده است.

وی عنوان کرد: از ۳۰ سایت پیش بینی شده برای آن تا به حال ۲۲ سایت نصب و مابقی نیز تا پایان امسال به اتمام می رسد. همچنین تا دو هفته دیگر نسل جدید اینترنت پرسرعت (G۴.۵) وارد آبادان می شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر هفت روستای آبادان از خدمات اینترنت پرسرعت ۳G و ۴G برخوردارند و تلاش برای بهره مندی سایر روستاها نیز در حال انجام است.

به گفته رئیس اداره مخابرات آبادان بارندگی تأثیری در عملکرد واحد متبوع ندارد اما قطعی برق طولانی مدت که باعث خاموشی برخی دستگاه های اداره مخابرات می شود، می تواند خدمت رسانی مخابراتی به شهروندان را دچار اختلال کند.

سهیم پور بیان کرد: برنامه ای برای افزایش ارتفاع دکل های مخابراتی داریم که در صورت انجام شدن آنتن دهی تلفن های همراه بهتر  می شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان