تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 53433
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – فرمانده انتظامی دزفول گفت: هوشیاری و اطلاع رسانی به موقع همسایه، مانع از سرقت مسلحانه از یک منزل مسکونی در دزفول و کشته و زخمی شدن سارقان در درگیری با پلیس شد.

سرهنگ علی الهامی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه شامگاه جمعه گزارشی از سرقت یک منزل مسکونی توسط سامانه۱۱۰ دریافت شد.

وی افزود: پسر همسایه در حال استراحت در منزل متوجه حرکات مشکوکی در منزل همسایه شده و سریعا موضوع را به پلیس اطلاع می دهد.

سرهنگ الهامی ضمن تقدیر از اطلاع رسانی به موقع این شهروند عنوان کرد: نیروهای پلیس بلا فاصله با حضور سریع خود در منزل موردنظر متوجه حضور سارق یا سارقان در منزل می شوند که دو سارق مسلح دست و پای اعضای خانواده را بسته و ضمن سرقت طلاجات و موبایل های اعضای خانواده در حال فرار بودند.

فرمانده انتظامی دزفول افزود: ماموران نیروی انتظامی هنگام خروج سارقان از منزل مسکونی با آنها درگیر شده و ماموران به سمت خودروی پراید آنها شلیک کرده و مانع سرقت آنها شدند.

سرهنگ الهامی ادامه داد: در این درگیری یکی از سارقان کشته و یک نفر دیگر مصدوم و دستگیر شد و پرونده ای در این خصوص تشکیل شد.

وی گفت: طبق دستور قضایی نیز اموال و طلاجات سرقت شده به صاحب آنها بازگردانده شد.

سرهنگ الهامی اظهار کرد: طبق شواهد موجود، منزلی که مورد سرقت قرار گرفته بود هیچ گونه حفاظ، دیوار و دوربینی برای پایش تصویری نداشته لذا از شهروندان درخواست می شود برای ایجاد امنیت پایدار، دوربین امنیتی نصب کنند زیرا سارقان معمولا مکان هایی را برای سرقت انتخاب می کنند که آسیب پذیر هستند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان