تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 53370
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


استعفای فراز کمالوند از سرمربیگری صنعت نفت پس از تساوی برابر پیکان شوک بزرگی بود که به فوتبال آبادان وارد شد و ریشه در مشکلات عجیب و غریب این باشگاه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، صنعت نفت آبادان در اولین روز از هفته دوازدهم لیگ برتر موفق شد در خانه پیکان ترمز این تیم را پس از Û· پیروزی پی در پی بکشد و این تیم را در خانه‌اش متوقف کند. اما شادی نفتی‌ها بعد از این نتیجه Ø®ÛŒÙ„ÛŒ طول نکشید چرا که فراز کمالوند سرمربی این تیم استعفای خود را رسانه‌ای کرد. آن هم بدون آن که این استعفا را قبلا در اختیار مدیران باشگاه قرار داده باشد.

بعد از آن بود که مسئولان باشگاه در اظهار نظری اعلام کردند Ø§Ø² استعفای سرمربی شان بی‌اطلاع هستند و این اظهار نظر منجر به پیچیده شدن معادلات مربوط به این تیم شد.

بر اساس پیگیری‌های خبرنگار مهر مشخص شد، کمالوند از مدتها پیش بابت شرایط موجود در این باشگاه ناراضی بود و تاکنون بارها مسئولین این باشگاه را در خفا و پشت درهای بسته تهدید به استعفا در صورت عدم بهبود شرایط کرده بودند. Ø´Ø±Ø§ÛŒØ·ÛŒ که به صورت نامطلوب Ø¢ØºØ§Ø² شد و گویا هیچ اراده‌ای هم برای بهبود آن وجود نداشت.

تنگنای مالی، تنها بخشی از مشکلات بزرگ تیم صنعت نفت آبادان در این فصل است. رقم پرداختی به بازیکنان و اعضای کادر فنی در بهترین شرایط از ۲۰ درصد تجاوز نمی‌کند و این محدود می‌شود به همان مبلغی که قبل از شروع فصل به اعضای تیم پرداخت شده است.

ضمن این که در این تیم هستند بازیکنانی که به دلیل پیوستن به آن بعد از شروع فصل و پس از پرداخت اولین مرحله از مبلغ پیش قراردادها، حتی ریالی از قراردادشان را هم دریافت نکرده‌اند.

مشکلات مالی باشگاه صنعت نفت به حدی زیاد بود که نه تنها مسئولین این باشگاه برای دیدار این تیم مقابل پیکان از گرفتن هتلی نزدیک به محل برگزاری بازی عاجز ماندند، بلکه حتی ابتدا حتی قادر به رزرو هتلی در مرکز شهر که تحت قرارداد شرکت نفت است هم نشده بودند و همان هتل هم سرانجام پس از Ø±Ø§ÛŒØ²Ù†ÛŒâ€ŒÙ‡Ø§ÛŒ فراوان حاضر به سرویس دهی به این تیم شد.

از Ø¯ÛŒÚ¯Ø± مشکلاتی که صنعت نفتی‌ها از ابتدای فصل با آن دست به گریبان بودند تنگ بودن فضا برای اعضای غیر بومی این تیم و حتی بازیکنان غیر بومی بود. تا جایی که تعدادی از این بازیکنان در جریان دیدارهای خانگی تیمشان به جرم غیر بومی بودن حتی محکوم به شنیدن ناسزا هم بودند. 

همه این ها را می‌توان اضافه کرد بر مشکلات سخت افزاری که عرصه را بر فراز کمالوند برای ادامه همکاری با این تیم تنگ و تنگ تر می‌کرد.

تمرینات تیم صنعت نفت بعد از تساوی با پیکان یکی دو روزی تعطیل شد و این تمرینات از روز شنبه در حالی در آبادان پیگیری می‌شود که به احتمال بسیار زیاد در غیاب کمالوند که هنوز حاضر به حضور در تمرینات تیمش نشده، دستیاران وی هدایت تمرین را بر عهده خواهند داشت.

حالا که کار به جاهای باریک کشیده شده و کمالوند استعفایش Ø±Ø§ رسانه‌ای کرد تا عمق اختلاف بین او و اعضای هیات مدیره مشخص شود، گویا اعضای هیات مدیره نیز مشکلات این تیم را جدی گرفته و در صدد هستند تا بعد از انجام نشستی با کمالوند و استماع صحبت‌های وی در حد توان شان برای رفع و رجوع کردن مشکلات این تیم دست به کار شوند. 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان