شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5335
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳

عصر اهواز - با حکم نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ، حجت الاسلام و المسلمین سید سجاد موسوی جزایری به سمت مسول برگزاری مراسمات مذهبی و انقلابی در استان خوزستان منصوب شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان
حجت الاسلام والمسلمین سیدسجاد موسوی جزایری

حجت الاسلام والمسلمین سیدسجاد موسوی جزایری

به گزارش عصر اهواز ، طی حکمی از سوی آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری؛حجت الاسلام والمسلمین سیدسجاد موسوی جزایری به سمت مسوول برگزاری مراسمات مذهبی و انقلابی در استان خوزستان منصوب شد.

گفتنی است دیشب مراسم وفات حضرت فاطمه معصومه کریمه اهل بیت در مسجد اعظم اهواز به مدیریت ایشان و با حضور نماینده ولی فقیه دراستان ؛آیت الله شفیعی نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری ؛استاندار خوزستان همچنین مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با مدیریت حجت الاسلام والمسلیمن سیدسجاد موسوی جزایری در مسجد اعظم اهواز با حضور مردم ولایتمدار خوزستان برگزار شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان