تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 5313
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۶

مراسم سوگواری به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور علما، مسئولان و مردم استان خوزستان در حسینیه بقیه الله اهواز برگزار شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 

مراسم سوگواری به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور علما، مسئولان و مردم استان خوزستان در حسینیه بقیه الله اهواز برگزار شد.
به گزارش عصراهواز  در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح امروز مراسم سوگواری به همین مناسبت در حسینیه بقیه الله اهواز برگزار شد.

در این مراسم آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، آیت‌الله سیدعلی شفیعی نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، جمعی از مردم و مسئولان حضور داشتند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی نقش مهمی در تثبیت انقلاب و ولایت فقیه داشت

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده، امام جمعه موقت اهواز در این مراسم اظهار داشت: خیلی بی انصافی است که عده ای به خاطر یکی دو خطا بخواهند نقش و زحمات آیت الله هاشمی رفسنجانی را نادیده و منکر شوند.

وی با اشاره به اینکه کسانی که به نام دفاع از ولایت به هاشمی اهانت کردند باید اشتباه خود را جبران کنند، افزود: ایشان نقش تاریخی در تثبت ولایت مقام معظم رهبری داشته اند و لحظه ای از دفاع از ولایت دست بر نداشت.

حجت الاسلام حسن زاده با بیان اینکه یت الله هاشمی رفسنجانی خاری در چشم دشمنان و منافقین بود، ادامه داد: آقای هاشمی تا آخرین لحظه در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و  اخلاصش باعث محبوبیت ایشان نزد مردم و رهبری بود.

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری