تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 5302
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹

عصر اهواز- هافبک میانی تیم فوتبال استقلال تهران می‌گوید که تصمیمی برای جدایی از استقلال ندارد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 

توضیحات بختیار رحمانی درباره جدایی از استقلال

عصر اهواز- هافبک میانی تیم فوتبال استقلال تهران می‌گوید که تصمیمی برای جدایی از استقلال ندارد.

به گزارش عصر اهواز، بختیار رحمانی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره شایعه  درخواست رضایت نامه از این باشگاه گفت: بنده هیچ درخواستی مبنی بر دریافت رضایت نامه از باشگاه استقلال نداشتم و چنین موضوعی به هیچ وجه صحت ندارد. امروز مصاحبه ای در یکی از رسانه ها به نقل از مدیر برنامه هایم دیدم که در مورد درخواست جدایی از استقلال صحبت شده بود و بحث داشتن پیشنهاد از چند تیم دیگر به میان آمده است که از این موضوع تعجب کردم.

وی ادامه داد: این موضوع اصلا درست نیست. من تنها یک مدیر برنامه رسمی دارم که باشگاه نیز ایشان را می شناسد و هیچ صحبتی از طرف او برای درخواست رضایت نامه مطرح نشده است. هر صحبت دیگری که در این خصوص مطرح شده، سندیت ندارد و رسمی نیست و من آن را تایید نمی کنم.

او با تاکید بر این موضوع که تصمیمی برای جدایی ندارد، تصریح کرد: تا جایی که به من مربوط می شود، با باشگاه استقلال قرارداد دارم و تا روز آخر به این قرارداد پایبند هستم. حالا نیز می خواهم با آرامش و به دور از حواشی کارم را انجام دهم. نمی خواهم با مطرح شدن بحث جدایی از استقلال آرامش خودم، مجموعه تیم و هواداران به هم بریزد. موضوع درخواست من برای جدایی تنها یک شایعه است.

او در پایان صحبتهای خود گفت: من با همه وجود برای موفقیت استقلال تلاش می کنم و برای هواداران استقلال ارزش و احترام زیادی قائل هستم. موضع رسمی همین است و شخصا هیچ بحثی برای جدایی از استقلال ندارم.

لازم به توضیح است که مدیربرنامه‌های این بازیکن امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم گفته یود: «بختیار به شدت از رفتار استقلالی‌ها ناراحت است و دوست دارد به پیشنهاداتش فکر کند. او از تیم‌های سپاهان، تراکتورسازی و فولادخوزستان پیشنهاد دارد و شاید با این روند از استقلال جدا شود.»

باید دید که بحث بازگشت بختیار رحمانی به فولاد خوزستان در نهایت به واقعیت تبدیل خواهد شد یا خیر.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خوزستان اسپرت
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری