شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5296
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰

در مناطق صنعتی و نفت‌خیز نباید دود و بدبختی فقط نصیب مردم شود.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصراهواز – نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: به نفع دولت است که به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی آن هم در آستانه انتخابات توجه بیشتری داشته باشد.

علی گل‌مرادی در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی نوبت دوم مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: با فریز قانون مشکلات حل نمی‌شود. در حالی که خانه ملت و شورای نگهبان بر بخشودگی جریمه دیرکرد تسهیلات غیر جاری تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان مهر تایید زد، هنوز دولت اقدام به اجرای آن نکرده است.

وی افزود: با اجرای این مصوبه در چارچوب اصلاحیه قانون بودجه که ظاهرا اراده‌ای برای اجرای آن از سوی دولت نیست، هم بانک‌ها سود خود را می‌برند و هم مردم گرفتار از زیر فشار این وام‌ها خارج می‌شوند و همینطور قریب به ۲۵ میلیون پرونده بانکی نیز مختومه می‌شود.

نماینده بندر ماهشهر با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان خوزستان گفت: صرفا اعتراف به مظلومیت خوزستان هنر نیست و حل مشکلات اقدام و عمل می‌خواهد و در این سفر به صراحت اعلام کردیم، در مناطق صنعتی و نفت‌خیز نباید دود و بدبختی فقط نصیب مردم شود. بنابراین نگاه صدقه‌ای به بودجه خوزستان باید تغییر کند تا این نگاه نیز از بین برود و مردم از مواهب خدادادی در مناطق خود بهره بیشتری ببرند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز