شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
کد خبر: 5271
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۱

عصر اهواز - آیت الله هاشمی رفسنجانی همچون کوهی استوار در کنار امام فقید امت و مقام رهبری قرار داشتند و دفاع از امام و انقلاب برای ایشان از هر چیزی مهم‌تر بود و در میدانهای عمل همچون کوهی محکم و با قامتی استوار ایستادند و بعد از پیروزی انقلاب هم مدافع نظام و مردم بودند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

بسم الله الرحمن الرحیم

إنا لله و إنا إلیه راجعون

فقدان رفیق دیرین و همسنگر و همگام دوران مبارزات سخت و جانکاه است / براى شخص من، هیچ کس آقاى هاشمى رفسنجانى نخواهد شد – مقام معظم رهبری

اسلام سرمایه‌ای پرارزش، ایران امیری بزرگ، انقلاب اسلامی پرچمداری شجاع و نظام مُدبری کم‌نظیر را از دست داد – دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران

به گزارش عصر اهواز ، متن پیام حمید زنگنه نماینده اسبق مردم اهواز در هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

خبر جانسوز رحلت مجاهد نستوه ، یار دیرین معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و یاور مقام معظم رهبری (دامه برکاته) ، حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی سردار بزرگ سازندگی ایران اسلامی بسیار موجب تاثر و تالم فراوان ملت شریف ایران گشت.

آیت الله هاشمی رفسنجانی همچون کوهی استوار در کنار امام فقید امت و مقام رهبری قرار داشتند و دفاع از امام و انقلاب برای ایشان از هر چیزی مهم‌تر بود و در میدانهای عمل همچون کوهی محکم و با قامتی استوار ایستادند و بعد از پیروزی انقلاب هم مدافع نظام و مردم بودند.

آسمان ایران اسلامی ، امروز داغدار و سیاهپوش مردی اصیل از جنس ولایت مداری و آزادگی است ، مردی بزرگ و صبور که سالها عمرش را خالصانه در راه اهداف انقلاب اسلامی ایران ، چون شمع و سنگ زیرینِ آسیاب ، در طبق ایثار سپری کرد.

اینجانب به عنوان عضو کوچکی از جامعه ایران اسلامی ،  نیز  به نوبه خود این ضایعه دردناک را به محضر مقام معظم رهبری ، بیت شریف بخصوص همسر مکرمه و فرزندان گرامی ایشان ، ملت بزرگوار ایران تسلیت عرض می‌نمایم و از  خداوند منان، علو درجات را برای این عزیز سفر کرده خواهانم.

حمید زنگنـه
نماینده اسبق مردم شریف اهواز در دوره هفتم مجلس شورای اسلامیمنبع: عصر اهواز
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان