تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 52621
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۱

دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران در پیامی از رییس‌جمهور خواست تا به جهت عمق حادثه سه روز عزای عمومی در کل کشور اعلام و جلسه این هفته دولت در کرمانشاه تشکیل شود.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

خبرگزاری ایلنا: دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران در پیامی از رییس‌جمهور خواست تا به جهت عمق حادثه سه روز عزای عمومی در کل کشور اعلام و جلسه این هفته دولت در کرمانشاه تشکیل شود.

، متن پیام قدرت‌علی حشمتیان، دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران و نایب‌رییس اول خانه احزاب ایران و عضو هیات رییسه کانون نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی به‌ این شرح است:

حادثه  تلخ و دلخراش و ناگوار زلزله در استان کرمانشاه که منجر به ویرانی‌های وسیع و فوت و مجروح شدن صدها نفر از هم استانی‌های عزیز ما که شجاعت و غیور مردی آنان در غرب کشور بر کسی پوشیده نبوده و نیست و سابقه درخشان آنان در دفاع مقدس از آرمان‌های ایران اسلامی و تمامیت ارضی کشور زبانزده کل مردم عزیز ایران است همه را در غم و ماتم فرو برد.

ضمن عرض تسلیت به همه بازماندگان این حادثه، در استان کرمانشاه و با تشکر از محضر مقام معظم رهبری و دولتمردان و به ویژه نیروهای نظامی و انتظامی در کمک‌رسانی، از جناب آقای دکتر روحانی رییس جمهور محترم عاجزانه تقاضا دارم به‌جای سه روز عزای عمومی در استان کرمانشاه به جهت عمق حادثه سه روز عزای عمومی در کل کشور اعلام شود و جلسه این هفته دولت برای تصمیم‌گیری قاطع، برای رفع مشکلات عدیده مردم، در کرمانشاه تشکیل و اعضای محترم دولت از نزدیک مشکلات زلزله‌زدگان را لمس و نسبت به نجات مصدومینی که هنوز که هنوز است، زیرآوارند با سرعت بیشتری اقدام گردد. ضمن آرزوی غفران و مغفرت برای تمامی درگذشته‌گان، از خداوند متعال می‌خواهم این رویداد تلخ و مصیبت بار را برای بازماندگان با صبر و شکیبایی توام کند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: برتـرین‌ها
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری