تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 5253
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۲

2 هزار و 300 نقطه حادثه خیز در کشور وجود دارد که کمتر از 10 درصد از آن‌ها در حوزه راه و شهرسازی است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصراهواز منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان با اشاره به اینکه امسال  ۲۵۰ کیلومتر جاده به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: پروژه‌های ملی راه و شهرسازی در سه بخش شرکت ساخت، وزارت راه وشهرسازی و مجموعه وزارت نفت انجام می‌شوند که در مجموع ۹۰۰ کیلومتر جاده با اعتباری بالغ بر ۷۵۰ میلیارد تومان در دستور کار داریم.

وی با بیان اینکه مهمترین مشکل در طرح‌های ملی راه و شهرسازی کمبود نقدینگی است، افزود: در صورت ادامه یافتن این روند ظرف ۴ تا ۵ ماه آینده با مشکل مالی روبه‌رو  می‌شویم.

رحمانی با اشاره به اینکه در طول سه سال گذشته تاکنون موفق به تزریق نقدینگی به پروژه‌های سیل‌زده نشدیم، تصریح کرد: ۲ هزار و ۳۰۰ نقطه حادثه خیز در کشور وجود دارد که کمتر از ۱۰ درصد از آن‌ها در حوزه راه و شهرسازی است.

وی با اعلام اینکه در طول دو سال گذشته ۳۷ نقطه حادثه خیز اصلاح شد، توضیح داد: برطرف کردن مشکلات سایر نقاط حادثه‌خیز نیازمند ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به آزاد راه اهواز به شهرکرد عنوان‌کرد: در سفری که وزیر راه و شهرسازی به خوزستان داشت عنوان کرد که از کنسرسیوم داخلی استفاده کنیم ما نیز با یک کنسرسیوم داخلی متشکل از ۵ شرکت استانی در حال رایزنی هستیم که هدف نخست  بعد از تفاهم اجرای آزاد راه ایذه به لردگان به طول ۱۲۰ کیلومتر است.

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان