شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5253
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۲

2 هزار و 300 نقطه حادثه خیز در کشور وجود دارد که کمتر از 10 درصد از آن‌ها در حوزه راه و شهرسازی است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصراهواز منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان با اشاره به اینکه امسال  ۲۵۰ کیلومتر جاده به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: پروژه‌های ملی راه و شهرسازی در سه بخش شرکت ساخت، وزارت راه وشهرسازی و مجموعه وزارت نفت انجام می‌شوند که در مجموع ۹۰۰ کیلومتر جاده با اعتباری بالغ بر ۷۵۰ میلیارد تومان در دستور کار داریم.

وی با بیان اینکه مهمترین مشکل در طرح‌های ملی راه و شهرسازی کمبود نقدینگی است، افزود: در صورت ادامه یافتن این روند ظرف ۴ تا ۵ ماه آینده با مشکل مالی روبه‌رو  می‌شویم.

رحمانی با اشاره به اینکه در طول سه سال گذشته تاکنون موفق به تزریق نقدینگی به پروژه‌های سیل‌زده نشدیم، تصریح کرد: ۲ هزار و ۳۰۰ نقطه حادثه خیز در کشور وجود دارد که کمتر از ۱۰ درصد از آن‌ها در حوزه راه و شهرسازی است.

وی با اعلام اینکه در طول دو سال گذشته ۳۷ نقطه حادثه خیز اصلاح شد، توضیح داد: برطرف کردن مشکلات سایر نقاط حادثه‌خیز نیازمند ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به آزاد راه اهواز به شهرکرد عنوان‌کرد: در سفری که وزیر راه و شهرسازی به خوزستان داشت عنوان کرد که از کنسرسیوم داخلی استفاده کنیم ما نیز با یک کنسرسیوم داخلی متشکل از ۵ شرکت استانی در حال رایزنی هستیم که هدف نخست  بعد از تفاهم اجرای آزاد راه ایذه به لردگان به طول ۱۲۰ کیلومتر است.

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز