شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5248
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز –  استاندار خوزستان گفت: مشکلات سازمان آب و برق استان خوزستان باید از طریق قراردادهای فاینانس حل و رفع شود.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز یکشنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان خوستان اظهار کرد: مشکلات مالی در زمینه پروژه های سازمان آب و برق خوزستان باید از طریق فاینانس حل شود.

وی افزود: روال جذب از طریق اسناد خزانه از سال قبل در کشور شروع و ادامه خواهد داشت؛ بنابراین سازمان ها، ادارات، دستگاه های اجرایی و پیمانکاران باید خود را با آن وفق دهند. سال گذشته فقط به صورت ملی بوده ولی امسال استانی هم شده و اگر دستگاهی با آن هماهنگ نشود از اجرای پروژه های خود عقب می ماند.

شریعتی تصریح کرد: برای کنترل نقدینگی در بازار، کاهش آثار تورمی و در نهایت اجرایی شدن پروژه های عمرانی هدف دولت از اعتبارات اسناد خزانه است. اوراق چون ۱۰۰ هزار تومانی است می توان آنها را برای پروژه های کوچک نیز جذب کرد؛ بنابراین باید نسبت به جذب هرچه سریعتر سهم استان خوزستان در این زمینه تلاش بیشتری را به کار گرفت.

استاندار خوزستان گفت: هرچه به پایان سال نزدیک می شویم سه درصد از سهم اسناد خزانه کاهش پیدا می کند و در صورت تعلل بیشتر حتی امکان عدم نقد کردن آنها نیز وجود دارد. حالا که سایر دستگاه ها قدرت جذب ندارند بهتر است که باقی اعتبارات را نیز به نوسازی، راه و شهرسازی و همچنین آب و فاضلاب با افزایش درصد اعتبار به ۸۰ درصد اختصاص دهید.

شریعتی بیان کرد: خود مدیران دستگاه های اجرایی باید وارد اجرای کار شده و با زمان گذاشتن نسبت به تشویق پیمانکاران اقدام کنند. تمامی دستگاه های اجرایی باید در یک جلسه مشترک حاضر و برای دریافت اسناد خزانه توجیه شوند.

وی خطاب به مدیران دستگاه های دولت گفت: قابلیت انعطاف دستگاه ها با سیاست های جدید دولت افزایش پیدا کند. باید سیال بوده و خود را با سیاست های اعمالی دولت هماهنگ کنید. اسناد خزانه دریافتی توسط پیمانکاران باید در بورس اهواز تبدیل به اعتبارات نقدی شود و چرا باید آنها برای این کار در استان تهران اقدام کنند؟

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، استاندار خوزستان وقتی پروژه انتقال آب از رودخانه کارون به جراحی را جزو پروژه های مطالعه شده و آماده سازمان آب و برق خوزستان مشاهده کرد اعلام کرد: وقتی این کار را از شمسایی خواستم اعلام کرد انجام مطالعات آن چند ماه زمان می برد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان