شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5245
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان از عملکرد ضعیف دستگاه های این استان در جذب اسناد خزانه انتقاد کرد.

به گزارش عصر اهواز، امید حاجتی پیش از ظهر امروز در نشست شورای برنامه ریزی استان خوزستان با اشاره به اینکه خوزستان در جذب اسناد خزانه خیلی عقب است، اظهار کرد: منابع دیر به استان ابلاغ، توزیع اعتبارات کمی با تاخیر انجام و در نهایت یک تغییر برنامه هم در زمینه معامله موافقتنامه ها ایجاد شد.

وی افزود: اسناد خزانه معمولا وقتی نزدیک به سررسید باشیم نزدیک به سه درصد آن تنزیل پیدا می کند، بنابراین باید هرچه سریعتر نسبت به جذب آنها اقدام کنیم.

حاجتی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی گفت: انتظار داریم که این منابع استان وقتی به زحمت جذب و دریافت می شود، تلاش بیشتری را برای ارائه اسناد خزانه به دولت داشته باشید. به هر حال احتمال آن زیاد است که اگر برای دولت تعهد ایجاد نکنیم آن وقت این اسناد تبدیل به نقدینگی نشود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان بیان کرد: اگر در جذب اسناد خزانه کوتاهی شود آن وقت جذب اعتبارات استان خوزستان در سال جاری به کمترین حد ممکن برسد.

حاجتی گفت: بر اساس دستور استاندار باید کلیه شاخص هایی که بر وضعیت زیست استان مؤثر و در میزان رفاه مردم نقش ایفا می کند را بررسی و تعیین کنیم. یکی از موضوعات مهم بررسی عملکرد صنعت بیمه در استان خوزستان است و آن را در این جلسه مطرح می کنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز