دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5219
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳

عصر اهواز - آیت الله سیدعلی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت : طلاب و روحانیون در عصر ارتباطات با دانش روز با دشمن مقابله کنند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – آیت الله سیدعلی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت : طلاب و روحانیون در عصر ارتباطات با دانش روز با دشمن مقابله کنند.

عصر اهواز– نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:در عصر ارتباطات که دشمن با تشکیلات مدرن علیه اسلام وارد صحنه شده طلاب و روحانیون باید با آگاهی ، بصیرت و دانش روز در جنگ نرم علیه دشمن وارد صحنه شوند.آیت الله سیدعلی شفیعی شنبه شب در آیین عمامه گذاری جمعی از روحانیون حوزه امام جعفرصادق(ع) در مصلای جمعه اندیمشک افزود:روحانیون با توجه به تلاش های دشمنان باید همواره آگاه به مسائل روز باشند.

وی اظهار کرد:یاری رساندن دین خدا مهمترین و اصلی ترین هدف طلاب و روحانیون است که با برقراری ارتباط سازنده با ملت در دوران مختلف در این خصوص همت کرده اند.

وی اظهار کرد:جهت گیری طلاب در مسیر ولایت فقیه است که این جهت گیری موجب دستاوردهای بسیار خوبی در جامعه اسلامی شده است.

وی گفت:انسان با عمامه و عبا روحانی نمی شود و باید با تهذیب نفس، اخلاق اسلامی و یافتن بایدها و نبایدها به این مرحله برسد.

آیت الله شفیعی اضافه کرد:روحانیون امروز رسالت و ماموریتی بسیار مهم ، سنگین و تاثیر گذار در جامعه اسلامی بر عهده دارند و باید با انجام شایسته این رسالت ، به عنوان الگوی اخلاق اسلامی مطرح باشند.

حجت الاسلام نعمت اله خدامی امام جمعه اندیمشک هم در سخنانی جایگاه روحانیت را در نظام اسلامی جایگاهی مهم خواند و گفت:وحدت مردم و روحانیون در دوران انقلاب و پیروی از ولایت عامل موفقیت جامعه اسلامی است.

در این مراسم جمعی از روحانیون حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) اندیمشک معمم شدند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان