تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 5195
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۴

عصر اهواز - معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: همزمان با آغاز به کار فرماندار جدید، اعتبار ویژه ای برای شهرستان کارون از استاندار طلب می کنم.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: همزمان با آغاز به کار فرماندار جدید، اعتبار ویژه ای برای شهرستان کارون از استاندار طلب می کنم.

به گزارش عصر اهواز، علی حسین حسین زاده ظهر امروز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان کارون در فرهنگسرای مهدیه کوت عبداله اظهار کرد: به تمامی مردم شهرستان کارون بابت انتصاب این فرماندار جدید تبریک عرض کرده و برای فرماندار سابق نیز آرزوی موفقیت می کنم.

وی افزود: حضور بسیار فعال مردم در این مراسم در حقیقت نشان دهنده این است که فرماندار سابق در دوره ای که مسئولیت داشتند برای مردم کار کردند.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان تصریح کرد: انشاالله که این پست ها و مسئولیت ها در آن دنیا به درد همه ما بخورد.

حسین زاده بیان کرد: با این استقبال مردم، بی شک مسئولیت فرماندار جدید نیز سنگین تر است. البته در این راه هم نیاز به حمایت های بسیار دارد.

وی عنوان کرد: همین جا قول می دهم که یک توجه و اعتبارات ویژه ای را برای شروع کار فرماندار جدید از استاندار خواستار می شوم تا با این حمایت، شاهد جهش و پیشرفت کار بیشتری در این شهرستان باشیم.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: در شروع کار استاندار با توجه به ویژگی ها و مسائلی که در سطح استان وجود داشت در چارچوب سیاست های دولت تدبیر و امید با اقداماتی که در حوزه سیاست های خارجی انجام شد، امیدوارم شاهد توجه بیشتر به مسائل داخلی و رفع مشکلات مردم باشیم.

حسین زاده با اشاره به اینکه چهار راهبرد را برای معاونت سیاسی اجتماعی تعیین کردم تا بعد از اتمام مسئولیت در این حوزه ها پاسخ بدهم، گفت: از معضلات مهم استان بحث اشتغال است که وضعیت بیکاری در خوزستان از نرخ بیکاری کشور هم بالاتر است.

وی ادامه داد: بنابراین یکی از اولویت های این معاونت رفع بیکاری است. همچنین باید یک نگاه اجتماعی به مسائل اقتصادی داشته باشیم.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: با تکیه بر ظرفیت های بسیار خوزستان می توانیم راهبردهای اقتصاد مقاومتی را در این استان تحقق دهیم.

حسین زاده یادآور شد: جامعه بدون امید نمی تواند به زندگی خود ادامه دهد و ایجاد ناامیدی در دل های مردم یک جفای بزرگ است. ظرفیت های داخلی فراوانی داریم که باید بالفعل و در راستای تامین منافع مردم از آنها بهره مند شویم.

وی ادامه داد: در حوزه های نفتی با منابعی که در خوزستان وجود دارد امیدواریم که نزدیک به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در این حوزه ها سرمایه گذاری کنیم. همچنین در زمینه آب و فاضلاب و گاز نیاز به جذب یک میلیارد دلار اعتبار داریم.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: مسائل معیشتی باعث ایجاد مشکلات بسیاری شده که باید نسبت به تقویت معیشت مردم تلاش های فراوانی را داشته باشیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان