شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 5174
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۶

از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک میلیون و 670هزار تن کالا از پایانه مرزی چذابه کالا به عراق صادر شده که نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از 22 درصد افزایش داشته است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصراهواز – مسعود مصدقی اظهار کرد: در این مدت بیش از یک میلیون و ۶۷۰هزار تن کالا از پایانه مرزی چذابه توسط ۳۷هزار و ۹۷۹ دستگاه کامیون صادر شد.

وی گفت: عمده کالاهای صادراتی به کشور عراق سیمان، موزائیک، سرامیک،کاشی و مصالح دیگر ساختمانی بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان همچنین در خصوص تردد مسافر از پایانه مرزی چذابه نیز اظهارکرد: در ۹ ماه نخست امسال بیش یک میلیون و ۱۵۵ هزار نفر از پایانه مرزی چذابه تردد کردند که نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش ۳۵ درصدی را نشان می دهد.

گذرگاه مرزی چذابه در ۱۱۰کیلومتری شمال غرب اهواز قرار دارد که از مبادی تردد زائران و صادرات کالا به کشورعراق است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان