تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 50178
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – وزیر نیرو گفت: طرح انتقال آب از بستان به چذابه که با همکاری شرکت آب و برق خوزستان در مدت زمان کمتر از دو ماه به بهره برداری رسید

به گزارش عصر اهواز، رضا اردکانیان پیش از ظهر امروز در بستان اظهار کرد: توفیقی بود که بعد از یک هفته از رأی اعتماد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به این وعده ای که به مردم خوزستان و نمایندگان آنها داده شد، عمل شود.

وی افزود: به همراه مدیران ارشد وزارت نیرو در بخش آب و برق و با هماهنگی های انجام شده مسئولان خوزستان و نمایندگان مردم برای بازدید از شهرها و همچنین بررسی و مذاکرات در خصوص پیشرفت کارها به منظور حل و فصل مسائل و مشکلات موجود به خوزستان آمده ایم.

اردکانیان عنوان کرد: امروز طرح انتقال آب از بستان به چذابه که با همکاری شرکت آب و برق خوزستان در مدت زمان کمتر از دو ماه به بهره برداری رسیده و آب آشامیدنی سالم برای مردم و زائران حسینی تامین می کند را خواهیم داشت.

وزیر نیرو با اشاره به اینکه ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای این طرح درنظر گرفته شده است، بیان کرد: در این پروژه ۳۰ کیلومتر خط لوله گذاری شده است. همچنین دو ایستگاه پمپاژ به ظرفیت۱۸۰ و ۲۹۰ مترمکعب در ساعت در مرحله اول امروز به افتتاح می رسد ولی در بلندمدت مخزن با ظرفیت بیشتری برای آن درنظر می گیریم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری