تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 49827
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۳

زلاتان عالی کار کرده است. وقتی امروز در باشگاه او را دیدم، با هم صحبت کردیم. فکر می‌کنم او منتظر بازگشت به میادین است و احتمالا در دسامبر یا ژانویه می‌تواند بازی کند
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

زلاتان ابراهیموویچ، ستاره منچستریونایتد، تمرینات خود را با اندی کول، اسطوره این باشگاه آغاز کرده تا در ماه دسامبر بتواند به میادین بازگردد.

به گزارش “ورزش سه”، زلاتان در ماه آگوست قرارداد جدیدی با یونایتد امضا کرد و در تلاش است تا بتواند هر چه سریعتر به میادین بازگردد. او فصل گذشته در دیدار مقابل اندرلخت دچار مصدومیت شدیدی شد و تا به امروز از میادین به دور بوده است. اندی کول در ماه آوریل، عمل پیوند کلیه انجام داد و در حال حاضر، از کمپ تمرینی یونایتد برای ریکاوری استفاده می‌کند. حال او که تمریناتش را با زلاتان آغاز کرده، مدعی شد که روند بهبود ستاره سوئدی فوق العاده بوده است.

او گفت:” زلاتان عالی کار کرده است. وقتی امروز در باشگاه او را دیدم، با هم صحبت کردیم. فکر می‌کنم او منتظر بازگشت به میادین است و احتمالا در دسامبر یا ژانویه می‌تواند بازی کند. قطعا او کیفیت تیم را افزایش خواهد داد. فصل گذشته، او فوق العاده بود و بازگشتش اتفاق بسیار خوبی است. همانطور که می‌گوید، مثل انسان‌ها نیست. شوخی و کنایه های او را دوست دارم و فکر می‌کنم او شور و انگیزه بسیاری برای فوتبال دارد.”


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصــر ایـران
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری