تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 49715
تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – امام‌جمعه دزفول گفت: شهرستان دزفول در اربعین امسال خیز بیشتری برداشته و مجوز برپایی موکب دزفول در کربلا نیز اخذ شده است.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی پیش از ظهر امروز جمعه در شورای اداری شهرستان دزفول اظهار کرد: باید با وحدت و همراهی نماز جمعه‌های دشمن‌شکن را همواره برپا کرده و توسعه دهیم.

وی با اشاره به سخنان سخیفانه ترامپ در مورد ایران گفت: سخنان گستاخانه ترامپ نشانه شکست‌های پی‌درپی آمریکا و شکستن نقشه‌های شیطانی این کشور در عرصه بین‌الملل و به‌ویژه ایران است.

امام‌جمعه دزفول همچنین با اشاره به مباحث مطرح شده توسط سران اروپایی در مورد برجام افزود: همه باید به خاطر داشته باشند که اروپایی‌ها با وجود صحبت‌های اخیر اما در جبهه سلطه و استکبار قرار دارند. اروپایی‌ها نیز همواره بحث نفوذ ایران و بحث موشکی ایران را مطرح می‌کنند؛ بنابراین ملت و دولتمردان ایرانی باید در این ماجرا هوشیار باشند تا با طناب اروپایی‌ها به چاه نیفتند.

حجت‌الاسلام قاضی دزفولی در ادامه به ایام اربعین گریزی زد و گفت: شهرستان دزفول در اربعین امسال خیز بیشتری برداشته و خوشبختانه مجوز برپایی موکب دزفول در کربلا نیز اخذ شده است بنابراین طبیعی است که این موکب هزینه و تجهیزات بیشتری بازدارد که در این راستا تمام مسئولان شهرستان باید در این خصوص همکاری کنند.

وی با بیان اینکه امسال همچون گذشته در مرز چذابه موکب بزرگ شهرستان دزفول برپا خواهد شد، ادامه داد: اربعین یک حرکت بزرگ است و دزفول باید با همکاری و همت مسئولانش در زمینه خدمت‌رسانی در ایام اربعین بیشتر از همیشه بدرخشد پس نیاز است تا مساعدت‌ها به موکب دزفول و ستاد اربعین شهرستان بیش‌ازپیش شود.

به گزارش مهر در پایان این جلسه حجت‌الاسلام سید طاهر حمیدی به‌عنوان اولین امام‌جمعه شهر میانرود دزفول به مدت سه سال معرفی شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری