تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 49649
تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۴

مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی دنبال اجرای برنامه هایی برای تجزیه کشورهای منطقه هستند اما این آرزوی شوم خود را در منطقه به گور خواهند برد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

خبرگزاری ایرنا: علی اکبر ولایتی عصر پنجشنبه در یکصد و پنجاه و هشتمین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی ابتدا به دنبال تجزیه عراق و سوریه و برنامه های شوم دیگر در منطقه بودند اما در تحقق آنها شکست خوردند و این آرزوها را به گور می ‌برند.
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، طرح مسعود بازرانی رهبر حزب دمکرات کردستان عراق مبنی بر استقلال این منطقه را در راستای برنامه تجزیه عراق از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و افزود: با تدبیری که دولت این کشور با مشورت جمهوری اسلامی ایران داشت، طرح بارزانی بدون خونریزی خنثی شد.
 
وی با بیان اینکه ایران محور مقاومت است، گفت: هر توطئه‌ ای که آمریکا و رژیم صهیونیستی می ‌بافند، توسط جمهوری اسلامی ایران پنبه می ‌شود.
 
رئیس هیات امنا و موسس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه به فعالیت ها و رویکردهای این دانشگاه در دوره جدید اشاره و تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی باید در جهتی که کشور استحقاق دارد، حرکت کند.
 
ولایتی توجه به اقتصاد دانش بنیان و توسعه انسان محور را ضرورت اقتصاد کشور دانست و افزود: ایران از ظرفیتی برخوردار است که می‌ تواند کارهای بزرگی را تدبیر و به اجرا در آورد همان گونه که تاکنون در این جهت گام برداشته است.
 
مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: بدون تردید جمهوری اسلامی ایران در حوزه علمی بالاترین نمره و امتیاز را دارد و بی تردید هیچ کشوری مانند ایران در تمدن سازی و فرهنگ سازی جهان سهم ندارد.
 
وی دانشگاه آزاد اسلامی را دستاورد بزرگ جمهوری اسلامی دانست و افزود: ‌یک ‌میلیون و ۵۰۰ هزار ‌دانشجو اکنون در این دانشگاه تحصیل می کنند که ظرفیت بزرگ و مهمی برای توسعه کشور به شمار می آید.
 
رئیس هیات امنا و موسس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در حوزه آموزش و تربیت اقدام های بسیاری انجام داده ایم، ادامه داد: کار تربیتی ما کمتر از کار آموزش نیست و باید دانشگاه آزاد الگو باشد، ما از نظر تاریخی و هویت ملی استحقاق این موضوع را داریم و از هویت اسلامی مملو از فرهنگ و علم بهره می‌بریم.
 
ولایتی اظهار کرد: صاحبان مجله های علمی جهان حاضر نیستند از جمهوری اسلامی ایران مقاله علمی پذیرفته شود و سطح علمی بالا را برای نمایش واقعی چهره علمی کشور در اختیار علاقه مندان قرار دهند اما به قدری برخی از مقالات علمی ایران از جایگاه بالایی برخوردار است که چاره ای جز انتشار آنها ندارند.
 
وی با بیان اینکه راه برای پیشرفت بسیار است، اضافه کرد: بنده خود را ملزم می ‌دانم در جهت اهدافی که رهبر معظم انقلاب تبیین و تصریح فرمودند قدم بردارم و بی تردید مشکلات و موانع، برطرف و مسیر پیشرفت با کمک مدیران، مسئولان، همکاران و کارکنان دانشگاه هموار خواهد شد.
 
ولایتی دانشگاه آزاد اسلامی را مستعدترین دانشگاه برای پیشرفت دانست و افزود: مطمئن هستم که دانشگاه آزاد اگر با جهت گیری درست و دقیق پیش رود، حرف نخست را در کشور خواهد زد.
 
یکصد و پنجاه و هشتمین شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان عصر پنجشنبه با حضور دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور روسای ۲۸ واحد و مرکز آموزشی و روسای شوراهای تخصصی این استان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) برگزار شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: برتـرین‌ها
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری