عصر اهواز – سیداکبر پورموسوی بعد از تساوی فولاد خوزستان مقابل سایپا، اظهارکرد: یکی از بهترین بازی‌هایمان را ارائه کردیم اما موقعیت‌های ما به گل ننشست. حتی بعد از دریافت گل تساوی و زمانی که ۱۰ نفره بودیم با بی دقتی موقعیت‌ها را به هدر دادیم. امروز متوجه شدیم تیم نیاز به تغییر دارد و برخی از بازیکنان جایی در تیم ندارند. سعی می‌کنیم در کمرکش جدول قرار بگیریم و در نیم فصل دوم با گرفتن چند بازیکن،نقاط ضعف را برطرف کنیم.

او درباره انتقاد علی دایی گفت‌: ۱۰۰ درصد با نظر او مخالفم. داور بعد از پنالتی که مردود کرد، دنبال جبران بود و پنالتی بعدی را گرفت. یک پنالتی هم برای ما نگرفت. فکر می‌کنم فولاد مظلوم‌ترین تیم باشد. به دنبال احترام به داوران هستیم اما دچار ضرر شدیم. آقایانی که نماینده خوزستان در سازمان لیگ هستند به باشگاه فولاد نزدیک شوند. باشگاه‌هایی که عضو سازمان لیگ هستند، چه شرایطی دارند؟ امیدوارم خوزستانی‌های سازمان لیگ هم کنار تیم آفتابی شوند تا انگیزه برای بازیکنان ایجاد شود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره انتخاب بازیکنانش عنوان کرد: ملاک ما برای انتخاب بازیکن تمرین‌های طی هفته‌ است. ما پنج بازی دیگر داریم و باید از این بازیکنان استفاده کنیم اما نیاز به تغییر هم داریم.

پورموسوی اضافه کرد: مبعلی بازیکن بزرگی است اما عاشوری بازیساز ما در بازی امروز بود و خوب بازی کرد. ایمان را عقب‌تر آورده ایم. او بازیکنی است که می‌تواند تاثیرگذار باشد.