تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 49617
تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۲

البته اسویلار روی صحنه گل بدشانسی آورد و معتقدم فقط گلرهای بزرگ اینچنین ریسک می کنند. من به اینگونه گلرهای شجاع همیشه علاقه داشته ام. معتقدم رئیس باشگاه بنفیکا باید برای حفظ او هزینه زیادی متقبل شود چرا که مطمئنم به زودی برای جذب او باشگاه های زیادی پیش قدم خواهند شد. اسویلار آینده ای بسیار درخشان پیش رو دارد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

میله اسویلار، گلر ۱۸ ساله بنفیکا با اشتباه عجیب خود شب گذشته باعث شکست تیمش مقابل منچستریونایتد شد.

به گزارش “ورزش سه”، بازی به دقایق پایانی خود نزدیک می شد که مارکوس راشفورد از فاصله ای دور توپی را روی دروازه بنفیکا فرستاد. توپ ضرب شدیدی نداشت اما گلر کم تجربه بنفیکا با توپ وارد دروازه شد تا شیاطین سرخ با دست پر از لیسبون برگردند.

مورینیو در نشست خبری پس از بازی در مورد اسویلار گفت:« می دانستیم که او جوان و کم تجربه است و روی خروج از دروازه ها ریسکی کار می کند. به همین دلیل به بازیکنانم گفته بودم که روی کرنرها و ضربات ایستگاهی چند نفر به او نزدیک شوند تا برای خروج او مزاحمت ایجاد کنند. این کار باعث شد تا او تمرکزش را از دست بدهد و در نهایت برنامه ما نتیجه داد.

البته اسویلار روی صحنه گل بدشانسی آورد و معتقدم فقط گلرهای بزرگ اینچنین ریسک می کنند. من به اینگونه گلرهای شجاع همیشه علاقه داشته ام. معتقدم رئیس باشگاه بنفیکا باید برای حفظ او هزینه زیادی متقبل شود چرا که مطمئنم به زودی برای جذب او باشگاه های زیادی پیش قدم خواهند شد. اسویلار آینده ای بسیار درخشان پیش رو دارد.»


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصــر ایـران
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری